Szczecin, Stare Miasto
mieszkanie na sprzedaż

6742287

Komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie położone na Starym Mieście w Szczecinie. Apartament jest nietypowy i bardzo oryginalny. Mieszkanie bardzo przestronne i słoneczne, składające się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, 2 sypialni z antresolami oraz dużymi, zabudowanymi ...

Powierzchnia
75,00 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 866,67 zł
cena 815 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Stare Miasto

Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

6741628

Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania o powierzchni 46,13m², usytuowanego na 1 piętrz w ścisłym centrum Szczecina. W pobliżu znajdują się wszelkie udogodnienia w postaci restauracji, dyskontów, placówek oświatowych, placów zabaw i wiele innych. Z tyłu bloku znajdują się ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 617,02 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin

Police
mieszkanie na sprzedaż

6721733

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją deweloperską realizowaną przez dewelopera z ponad 25-letnim doświadczeniem. Inwestycja prowadzona w Policach. W ramach osiedla powstaje kilka budynków o zróżnicowanych powierzchniowo mieszkaniach. Przedmiotem oferty jest ...

Powierzchnia
52,11 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 500,00 zł
cena 442 935 
mieszkanie na sprzedaż - Police

Police
mieszkanie na sprzedaż

6721726

Powierzchnia
25,95 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 500,00 zł
cena 220 575 
mieszkanie na sprzedaż - Police

Dziwnów (gw), Łukęcin
mieszkanie na sprzedaż

6718973

Na sprzedaż apartament w Łukęcinie w kompleksie wypoczynkowym położonym na zamkniętym osiedlu 300 m od morza. Apartament o powierzchni 38 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym sypialnia łazienka i tarasem z widokiem na cześć wypoczynkową osiedla.. Do dyspozycji ...

Powierzchnia
37,90 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
15 804,75 zł
cena 599 000 
mieszkanie na sprzedaż - Dziwnów (gw), Łukęcin

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6712915

NA SPRZEDAŻ ADAPTACJA PODDASZA W CICHYM OTOCZENIU NA TURZYNIE. Powierzchnia całkowita mieszkania 54,38m2, użytkowa 48,58m2. Układ mieszkania: - salon - sypialnia z garderobą - oddzielna kuchnia z miejscem na stół jadalniany - łazienka   Wysoka ściana kolankowa ...

Powierzchnia
54,38 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 072,82 zł
cena 439 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem