Szczecin, Niebuszewo
mieszkanie na sprzedaż

6805032

Lokal wykorzystywany mieszkalnie o powierzchni 8,54m2 na 3 piętrze w kamienicy na Niebuszewie. Lokal ma statut lokalu niemieszkalnego ale jest przygotowany pod wynajem. Mieszkanie składa się z małej łazienki z WC oraz pomieszczenia ogólnego. Stan- po remoncie generalnym. ...

Powierzchnia
8,54 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
15 105,39 zł
cena 129 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Niebuszewo
video
mieszkanie na sprzedaż - Osina

Osina
mieszkanie na sprzedaż

6801635

Wieś Osina / Goleniów / Pomorze Zachodnie  Wyłącznie u Nas !  Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 49m2. W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym oraz łazienka i przedpokój. Nieruchomość w stanie do zamieszkania. Dodatkowym ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 714,29 zł
cena 280 000 
mieszkanie na sprzedaż - Osina

Szczecin, Kaliny
mieszkanie na sprzedaż

6798351

3 pokoje w bloku na Kaliny. Mieszkanie do remontu znajduje się na 8 piętrze i ma 62 m2, w skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, wc, łazienka, korytarz. Klatka wyremontowana, nowa winda. Do mieszkania przynależy piwnica. Czynsz 705 zł ze wszystkimi zaliczkami. Ogrzewanie ...

Powierzchnia
62,40 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 035,26 zł
cena 439 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Kaliny

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6795155

Oferta sprzedaży apartamentu w inwestycji Nowa Przystań - oferujemy możliwość wykończenia  pod klucz  - mieszkania z ogródkami - możliwość przearanżowanie mieszkania na 3 pokojowe  - miejsca postojowe do każdego lokalu  - pełna obsługa po zakupowa z możliwością obsługi ...

Powierzchnia
48,08 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 300,00 zł
cena 639 464 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6779283

Oferujemy na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji „Nad Odrą”, zlokalizowanej na Łasztowni – jednym z najbardziej atrakcyjnych i dynamicznie rozwijających się miejsc w Szczecinie. Mieszkanie o powierzchni 46,1 m² znajduje się na 5. piętrze ...

Powierzchnia
46,10 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 000,00 zł
cena 599 300 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Drzetowo
mieszkanie na sprzedaż

6775264

Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie zlokalizowane w okolicy Stoczni Szczecińskiej. Mieszkanie sprzedawane w standardzie POD KLUCZ, tj. gotowe do zamieszkania bez większych nakładów finansowych. Mieszkanie o powierzchni 49.10 m2 plus balkon 8 m2 znajduje się na 3 piętrze ...

Powierzchnia
49,10 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 996,95 zł
cena 638 150 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Drzetowo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem