Szczecin, Pogodno
mieszkanie na sprzedaż

6847639

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 82,73m2 na wysokim parterze w willi na działce na Pogodnie z lat 30tych XXw. Budynek składa się z parteru, piętra, poddasza użytkowego i piwnicy, na każdym poziomie powyżej piwnicy jest oddzielne mieszkanie. Dom posadowiony na działce ...

Powierzchnia
82,73 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 449,17 zł
cena 699 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Pogodno

Szczecin, Drzetowo
mieszkanie na sprzedaż

6842524

4 pokojowe rozkładowe mieszkanie w dzielnicy Drzetowo-Grabowo na ul. Radogoskiej (w pobliżu Wały Chrobrego, Galaxy, Park Żeromskiego). Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w kamienicy i ma 72 m2, w skład mieszkania wchodzą: 4 pokoje (jeden z antresolą), garderoba, ...

Powierzchnia
72,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 180,56 zł
cena 589 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Drzetowo

Szczecin, Pogodno
mieszkanie na sprzedaż

6841316

Dwa niezależne mieszkania w jednym poniemieckim budynku ; 1.    Na pierwszym piętrze  - 130m2  , 5 pokoi 20/20/25/25/10 , kuchnia ok.15m2 z wyjściem na balkon ,łazienka razem z wc,  standard podwyższony , duży garaż na 2 samochody, ogrzewanie gazowe 2 biegowe, ogród  ...

Powierzchnia
240,00 m2
Piętro
1
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
3 541,67 zł
cena 850 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Pogodno

Szczecin, Niebuszewo
mieszkanie na sprzedaż

6826025

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, gotowe do zamieszkania – 2 piętro, winda, dzielnica Niebuszewo-Bolinko! Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni użytkowej, położone na 2 piętrze w bloku z 2012 roku z cichobieżną ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
13 196,43 zł
cena 739 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Niebuszewo

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6822656

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, położonego w ścisłym Centrum tuż przy Palcu Rodła. Mieszkanie znajduje się w zabytkowej przedwojennej kamienicy. Elewacja została odnowiona, klatka schodowa do remontu (podjęta została uchwała Wspólnoty). Na ...

Powierzchnia
67,79 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 098,54 zł
cena 549 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6819616

2 pokojowe mieszkanie w Centrum Szczecina na ul. Wyzwolenia przy Galaxy. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze i ma 32 m2, w skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój. Ogrzewanie miejskie. W bloku domofon. Czynsz wynosi 450 zł. Do ...

Powierzchnia
32,45 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 248,07 zł
cena 365 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem