Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

6865852

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Pogodno, przy ul. Witkiewicza. Mieszkanie ma 43,4 m2 powierzchni całkowitej, w skład której wchodzą salon z aneksem kuchennym oraz z wyjściem na balkon, pokój, łazienka z wanną i korytarz.  Przynależna piwnica. Czynsz ...

Powierzchnia
43,40 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 995,39 zł
cena 564 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin

Szczecin, Turzyn, Żółkiewskiego
mieszkanie na sprzedaż

6854619

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze kamienicy, przy ul. Żółkiewskiego. Lokal w podstawowym standardzie, do remontu kapitalnego. Ściany malowane lub tapetowane, na podłodze panele. Okna stare skrzynkowe, drewniane. Łazienka w glazurze i terakocie, ...

Powierzchnia
79,05 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 502,21 zł
cena 514 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Turzyn, Żółkiewskiego

Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

6852642

Mieszkanie dwupokojowe 33 m2 na Wyzwolenia Stan nieruchomości do odświeżenia Lokal składa się z  - pokoju z aneksem kuchennym  - sypialni  - łazienki  - przedpokoju  Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka Junkers.  Czynsz do zarządcy 519 zł.  Piwnica  Zapraszam ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 757,58 zł
cena 355 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin

Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

6852613

Kawalerka z balkonem o powierzchni 30m2, znajdująca się na osiedlu Reda City przy ul. Bronowickiej Lokal składa się z  - dużego pokoju z aneksem kuchennym - łazienki - korytarz  Wyposażenie mieszkania w cenie. Czynsz do zarządcy 360 zł, ogrzewanie miejskie  Lokal na ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
13 000,00 zł
cena 390 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6848418

Mieszkanie 3 pokojowe z zabudowanym dużym balkonem w bloku w Centrum na ul. 5 Lipca w drugiej linii zabudowy. Mieszkanie znajduje się na parterze i ma 65 m2, w skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój. Ogrzewanie miejskie. Mieszkanie ...

Powierzchnia
64,90 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 705,70 zł
cena 629 900 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

6848238

Dwa pokoje z balkonem przy ul. Polskich Marynarzy Za Sterem. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze bloku z windą, wybudowanym w 2016 roku.  Mieszkanie ma 40 m2 powierzchni w skład której wchodzi:  - salon z aneksem kuchennym  - osobna kuchnia  - łazienki z wanną  - ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 375,00 zł
cena 535 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin
Kryteria wyszukiwania

rozumiem