Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6878215

Mieszkanie w Centrum na ul. Partyzantów, blisko Brama Portowa. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w kamienicy  i ma 65,19 m2, w skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka, korytarz. Mieszkanie ciepłe, jasne, bardzo słoneczne. Ogrzewanie gazowe. Kamienica ...

Powierzchnia
65,19 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 357,11 zł
cena 609 990 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

6876770

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie przy ul. Kwiatowej w dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość ma 64m2 powierzchni, w której skład wchodzą 3 pokoje (w tym salon z wyjściem na balkon), kuchnia i łazienka.  Do mieszkania przynależy piwnica.  Ogrzewanie miejskie. Spółdzielcze ...

Powierzchnia
64,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 921,88 zł
cena 699 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin

Szczecin, Żydowce
mieszkanie na sprzedaż

6876765

Kawalerka po zakończonym w maju 2025r generalnym remoncie o powierzchni 17,5m2 na 2 piętrze w budynku wielorodzinnym Żydowce.  Budynek po termomodernizacji w bardzo dobrym stanie. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki. W trakcie remontu wymieniono ...

Powierzchnia
17,50 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
10 228,57 zł
cena 179 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Żydowce

Szczecin, Śródmieście, Monte Cassino
mieszkanie na sprzedaż

6874956

Do sprzedaży duże mieszkanie 2 pokojowe położone przy ul. Monte Cassino (okolice Urzędu Miejskiego) Lokal w podstawowym standardzie, do remontu kapitalnego. Ściany malowane lub tapetowane, na podłodze wykładziny, pod którymi znajduje stara deska. Okna nowe PCV. Łazienka ...

Powierzchnia
70,77 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 912,96 zł
cena 560 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Śródmieście, Monte Cassino

Szczecin, Pogodno
mieszkanie na sprzedaż

6873014

Mam przyjemność zaprosić na prezentację piętra domu położonego w centrum starego Pogodna tuż przy Placu Waleriana Pawłowskiego. Budynek, w którym znajduje się nieruchomość został zaprojektowany na początku XX wieku i przetrwał już ponad 100 lat w prawie nie zmienionym ...

Powierzchnia
160,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 743,75 zł
cena 1 399 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Pogodno

Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

6866297

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Gumieńcach przy ul. Krakowskiej. Nieruchomość ma 90,7 m2 powierzchni, w której skład wchodzą  salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon, trzy nieprzechodnie pokoje i łazienka.  W cenie miejsce postojowe.  Ogrzewanie ...

Powierzchnia
90,70 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 500,00 zł
cena 1 133 750 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin
Kryteria wyszukiwania

rozumiem