Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

6908578

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,86 m², położone na 4. piętrze w zadbanym budynku w Gryfinie. Lokal jest jasny, ustawny i posiada wygodny układ pomieszczeń. W skład mieszkania wchodzą: salon z balkonem, dwie sypialnie, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z ...

Powierzchnia
55,86 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 265,66 zł
cena 350 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Wrocław
mieszkanie na sprzedaż

6896076

Wrocław ul. Oleśnicka - mieszkanie w śródmieściu z widokiem na Ostrów Tumski. Mieszkanie w sercu miasta w jego spokojnej i kameralnej wersji! 55,45 m2 przytulnej, jasnej i otwartej przestrzeni! Przedpokój, łazienka, sypialnia z widokiem na Ostrów Tumski i światła ...

Powierzchnia
55,45 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 181,24 zł
cena 620 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław

Dobra (Szczecińska), Mierzyn
mieszkanie na sprzedaż

6893814

Mierzyn ul Milenijna Duża kawalerka znajdująca się na pierwszym piętrze niskiego bloku z 2005 roku Mieszkanie ma 30m2 powierzchni w skład której wchodzi pokój z aneksem kuchennym, łazienka z wanną i komunikacja. Balkon typu francuskiego Czynsz do Zarządcy ok 120 ...

Powierzchnia
30,40 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
11 480,26 zł
cena 349 000 
mieszkanie na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn
video
mieszkanie na sprzedaż - Radowo Małe, Borkowo Wielkie

Radowo Małe, Borkowo Wielkie
mieszkanie na sprzedaż

6892433

Wieś Borkowo Wielkie / Łobez / Pomorze Zachodnie  Wyłącznie u Nas ! Na sprzedaż przytulne mieszkanie około 52m2 , na parterze budynku z czterema mieszkaniami. Dwa oddzielne pokoje , duża widna kuchnia, łazienka oraz dodatkowo spiżarnia. Budynek ocieplony. Ogrzewanie ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 076,92 zł
cena 160 000 
mieszkanie na sprzedaż - Radowo Małe, Borkowo Wielkie

Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

6888700

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,90 m², zlokalizowane w samym centrum Gryfina. Lokal znajduje się w zadbanym bloku z lat 90. Lokal idealny dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Blisko sklepów, szkół, przystanków i placu zabaw. W ...

Powierzchnia
43,90 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 266,51 zł
cena 319 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

6880822

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 4. piętrze w kamienicy przy ul. Jagiellońskiej. Nieruchomość ma 60m2 powierzchni, w której skład wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka i korytarz. Ogrzewanie miejskie. Czynsz ok 1200 zł z FR i zaliczkami. W okolicy parki, deptak Bogusława. Świetna ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 000,00 zł
cena 540 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin
Kryteria wyszukiwania

rozumiem