Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

6915905

4 Pokoje w kamienicy, przy ulicy 5 Lipca, Turzyn. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze i ma 84 m2, w skład mieszkania wchodzi: salon, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Czynsz wynajmu: 4100 zł/m. Dodatkowo czynsz do zarządcy 400 zł + media według zużycia (gaz, ...

Powierzchnia
84,00 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
48,81 zł
cena 4 100 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin

Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

6915838

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem – 62,10 m², ul. Santocka Przestronne mieszkanie położone na 2. piętrze w wysokim bloku, z przynależną piwnicą.  Układ: • salon, • 2 sypialnie (z jednej wyjście na balkon), • osobna kuchnia (nowa, 2024), • łazienka z prysznicem, • ...

Powierzchnia
62,10 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 518,52 zł
cena 529 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin

Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

6910920

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w centrum Gryfina – idealne pod inwestycję Oferuję na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 44,50 m², położone na 2. piętrze bloku zlokalizowanego w samym sercu Gryfina, tuż przy Placu Barnima. Mieszkanie składa się z: ...

Powierzchnia
44,50 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 044,94 zł
cena 269 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Rewal (gw), Pobierowo
mieszkanie na sprzedaż

6908639

Na sprzedaż apartament z całorocznym basenem – Pobierowo, blisko plaży Na sprzedaż komfortowy 2-pokojowy apartament o powierzchni 40 m², położony na parterze nowoczesnego budynku w jednej z najlepszych lokalizacji w Pobierowie – zaledwie kilka kroków od plaży. Inwestycja ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
19 975,00 zł
cena 799 000 
mieszkanie na sprzedaż - Rewal (gw), Pobierowo

Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

6908618

   Na sprzedaż apartament w sercu Szczecina - ostatnie piętro z widokiem na dachy miasta Na sprzedaż wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 56,97 m², położony na 2 piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum Szczecina. Nieruchomość ...

Powierzchnia
56,97 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
13 800,00 zł
cena 786 186 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin

Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

6908600

Na sprzedaż apartament w sercu Szczecina – ostatnie piętro z widokiem na dachy miasta Na sprzedaż wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 81,40 m², położony na 6. (ostatnim) piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum Szczecina. Nieruchomość ...

Powierzchnia
81,40 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
15 500,00 zł
cena 1 261 700 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin
Kryteria wyszukiwania

rozumiem