bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na sprzedaż

6928382

Bez prowizji! Zainwestuj w nowoczesność, komfort i lokalizację, która przyciąga najemców! Lokalizacja: Szczecin Gumieńce - w sąsiedztwie centrum handlowego Atrium MOLO i Auchan, Uniwersytetu Szczecińskiego Metraż: Apartament (lokal użytkowy) 22,7m2  w stanie deweloperskim ...

Powierzchnia
22,70 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
11 500,00 zł
cena 261 050 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce
video
mieszkanie na sprzedaż - Stargard, Centrum

Stargard, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6927721

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po remoncie. Kamienica w centrum Stargardu przy ulicy Słowackiego- ciche miejsce przy ulicy jednokierunkowej. Przedwojenna kamienica po renowacji. Opis mieszkania: Powierzchnia: 74,5 m² Liczba pokoi: 3 ...

Powierzchnia
74,50 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 503,36 zł
cena 559 000 
mieszkanie na sprzedaż - Stargard, Centrum

Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

6926346

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 1. piętrze w wieżowcu z windą przy ul. 26 kwietnia.  Nieruchomość ma 44 m2 powierzchni, w której skład wchodzą salon z wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia, łazienka, osobna toaleta oraz korytarz.  Ogrzewanie miejskie.  Czynsz ok 500 zł (przy 2 osobach)  Mieszkanie obecnie wynajmowane. W pobliżu sklepy, szkoły, dużo zieleni. Dobrze skomunikowana okolica.  Zapraszam na prezentację.

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 909,09 zł
cena 480 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin

Kołobrzeg
mieszkanie na sprzedaż

6923044

Na sprzedaż ekskluzywny apartament – 93 m² z prywatnym tarasem 100 m²   Oferujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 93 m², wykończony w najwyższym standardzie.   Układ pomieszczeń:   przestronny salon z aneksem kuchennym,   2 sypialnie,   pokój kąpielowy.     Standard ...

Powierzchnia
93,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
24 193,55 zł
cena 2 250 000 
mieszkanie na sprzedaż - Kołobrzeg

Dobra (Szczecińska), Mierzyn
mieszkanie na sprzedaż

6917144

Nowe osiedle pod Szczecinem to idealne miejsce dla osób niezależnych, które pracując w dużym mieście pragną mieszkać z dala od miejskiego zgiełku i jednocześnie na tyle blisko centrum, aby nadal mieć dogodny dostęp do atrakcji dużego miasta. 10 km do ścisłego centrum, ...

Powierzchnia
47,17 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 700,00 zł
cena 363 209 
mieszkanie na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn

Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

6917116

Na sprzedaż mieszkania trzy pokojowe o powierzchni od 59,10 m2 w dzielnicy Żelechowa w Szczecinie.  Budowane apartamentowce będą składać się z pięciu budynków po 6 kondygnacji, w których razem będzie znajdowało się 203 mieszkań. Każdy lokal na piętrach posiada przestronny ...

Powierzchnia
59,10 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 300,00 zł
cena 608 730 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin
Kryteria wyszukiwania

rozumiem