video
mieszkanie na sprzedaż - Międzyzdroje

Międzyzdroje
mieszkanie na sprzedaż

6965180

Międzyzdroje / ul. Rybacka 4 Wyłącznie u Nas !  Na Sprzedaż Całe Piętro Klasycznego Domu w stylu nadmorskim. Kilka kroków do zejścia na Plażę ! Lokal stanowiący odrębną nieruchomość. 3 Pokoje , Kuchnia , Łazienka , Przedpokój. 82m2 powierzchni. W tej chwili wydzielone ...

Powierzchnia
82,00 m2
Piętro
1
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
15 853,66 zł
cena 1 300 000 
mieszkanie na sprzedaż - Międzyzdroje

Szczecin, Pomorzany
mieszkanie na sprzedaż

6961632

Na sprzedaż duże, dwupoziomowe mieszkanie na IV piętrze na Pomorzanach. Nieruchomość o powierzchni 76 m2 (po podłodze 98 m2) przy ulicy Grudziądzkiej, przy samym parku.  Nieruchomość składa się z dwóch poziomów: Poziom I: przestronny, piękny salon z oknami od strony ...

Powierzchnia
76,50 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 176,47 zł
cena 549 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Pomorzany

Wrocław
mieszkanie na sprzedaż

6957767

Sprzedam mieszkanie z ogródkiem Karłowice Wrocław Chcesz mieszkać w klimatycznym miejscu z gródkiem na poranną kawę i popołudniowe spotkania z przyjaciółmi? Zielonymi terenami wokół, a jednocześnie blisko centrum? To właśnie tu. Zapraszamy! Karłowice, to dzielnica, ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 000,00 zł
cena 1 100 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław

Szczecin, Warszewo
mieszkanie na sprzedaż

6948498

Mieszkanie 3 pok położone na II piętrze w budynku z cegły  przy ul Kalinowej. Mieszkanie zaprojektowane wg własnego projektu, robi bardzo dobre wrażenie. Salon z jadalnią i kuchnią tworzy jedną całość. Kształt prostokątny, w środkowej części jest  kuchnia z wyspą, po ...

Powierzchnia
80,30 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
13 075,97 zł
cena 1 050 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Warszewo

Szczecin, Stare Miasto
mieszkanie na sprzedaż

6948444

Powierzchnia
25,01 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
16 500,00 zł
cena 412 665 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Stare Miasto

Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

6943146

    ???? Apartament z widokiem na panoramę miasta | Sky Garden, Centrum Szczecina   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu położonego w nowoczesnym apartamentowcu Sky Garden w samym sercu Szczecina – przy ul. Niedziałkowskiego, tuż ...

Powierzchnia
74,00 m2
Piętro
10
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
22 972,97 zł
cena 1 700 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin
Kryteria wyszukiwania

rozumiem