Szczecin, Śródmieście, Jagiellońska
mieszkanie na sprzedaż

6975414

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, z klimatyzacją, położone przy ul. Jagiellońskiej. Adaptacja poddasza: - pokój dzienny z aneksem kuchennym 20,70 m2, - pokój 13,58 m2, - łazienka 3,87 m2. Mieszkanie o jednostronnej - południowej ekspozycji okien. Powierzchnia użytkowa ...

Powierzchnia
37,95 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 000,00 zł
cena 379 500 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Śródmieście, Jagiellońska

Szczecin, Turzyn, Krzywoustego
mieszkanie na sprzedaż

6975413

Do sprzedaży kawalerka z antresolą położona przy ul. Krzywoustego przy Turzynie. Adaptacja poddasza: Pierwszy poziom: - pokój 25,70 m2, - korytarz z aneksem kuchennym 5,55 m2, - łazienka 4,17 m2, Drugi poziom: - antresola 0,91 m2. Mieszkanie narożne o północno zachodniej ...

Powierzchnia
36,33 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
12 447,01 zł
cena 452 200 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Turzyn, Krzywoustego

Szczecin, Turzyn, Krzywoustego
mieszkanie na sprzedaż

6975412

Do sprzedaży kawalerka z garderobą położona przy ul. Krzywoustego przy Turzynie. Adaptacja poddasza: - pokój z aneksem kuchennym 21,93 m2, - łazienka 3,24 m2, - korytarz 6,44 m2, Mieszkanie narożne o południowej ekspozycji okien. Powierzchnia użytkowa wg. dokumentacji ...

Powierzchnia
31,61 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
12 729,52 zł
cena 402 380 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Turzyn, Krzywoustego

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6973957

 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym centrum Szczecina, przy ul. Jagiełły 9A. To propozycja, która łączy przestrzeń, funkcjonalność i doskonałą lokalizację – idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja. Forma własności to spółdzielcze własnościowe ...

Powierzchnia
84,60 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 026,00 zł
cena 679 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Darłowo (gw), Dąbki
mieszkanie na sprzedaż

6966188

Na sprzedaż – kompleks 24 w pełni urządzonych apartamentów w Dąbkach Dla 1 klienta miejsce parkingowe gratis !!!!! Oferujemy na sprzedaż kompleks 24 wykończonych apartamentów zlokalizowanych w samym sercu nadmorskiej miejscowości Dąbki. To wyjątkowa oferta zarówno ...

Powierzchnia
33,74 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
16 500,00 zł
cena 556 710 
mieszkanie na sprzedaż - Darłowo (gw), Dąbki

Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

6965406

Zapraszam do zapoznana się z ofertą mieszkania położonego w centrum Gryfina z ogródkiem, miejscami postojowymi oraz dwoma pomieszczeniami gospodarczymi i budynkiem gospodarczym lekkiej konstrukcji.  Budynek położony na działce o powierzchni 1015 m2 jest w centrum ...

Powierzchnia
77,20 m2
Piętro
niski parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 770,73 zł
cena 599 900 
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino
Kryteria wyszukiwania

rozumiem