nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

7108403

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na ul. Unisławy w Szczecinie. Samo centrum miasta a blok oddalony od ulicy, co gwarantuje komfort życia. Blok zadbany, klatka schodowa czysta, duża winda, dookoła dużo miejsc parkingowych, Galaxy, teatr, basen ...

Powierzchnia
33,93 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 493,96 zł
cena 389 990 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
video
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Pogodno

Szczecin, Pogodno
mieszkanie na sprzedaż

7091162

Na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy apartament z tarasem na pięknym Pogodnie. Nieruchomość o powierzchni 140 m2 (115 m2 użytkowej). Mieszkanie z 5 pokojami w sercu najpiękniejszej dzielnicy Szczecina- otoczonej zielenią w bliskiej odległości od centrum miasta.  Nieruchomość: Poziom ...

Powierzchnia
140,00 m2
Piętro
3
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 357,14 zł
cena 1 450 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Pogodno
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Pogodno

Szczecin, Pogodno
mieszkanie na sprzedaż

7090754

ZAMIESZKAJ NA NAJBARDZIEJ ZIELONYM OSIEDLU W SZCZECINIE! Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², zlokalizowane na prestiżowym i bezpiecznym Osiedlu Magnolia Park (ul. Klonowica). To propozycja dla osób, które szukają balansu między ...

Powierzchnia
42,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 928,57 zł
cena 585 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Pogodno
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Widuchowa, Żarczyn

Widuchowa, Żarczyn
mieszkanie na sprzedaż

7090130

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położoną w Żarczynie. Żarczyn jest wsią w gm. Widuchowa mieszczącą się w odległości 20 km od granicy polsko-niemieckiej w Krajniku, 20 km od jeziora Steklno, 4 km od jeziora w Kłodowie a także 6-10 km od Lubicza i Widuchowej, ...

Powierzchnia
35,80 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 796,09 zł
cena 135 900 
mieszkanie na sprzedaż - Widuchowa, Żarczyn
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Międzyzdroje, Piastowska

Międzyzdroje, Piastowska
mieszkanie na sprzedaż

7089160

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, z balkonem, położone przy ul. Piastowskiej.  Mieszkanie rozkładowe, z dużego pokoju wyjście na balkon, osobna kuchnia z oknem, łazienka z wc, kabina prysznicowa. W łazience pralka. Ekspozycja okien: duży pokój południowy zachód, ...

Powierzchnia
47,35 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 003,17 zł
cena 521 000 
mieszkanie na sprzedaż - Międzyzdroje, Piastowska
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Międzyzdroje, Promenada Gwiazd

Międzyzdroje, Promenada Gwiazd
mieszkanie na sprzedaż

7089018

Apartament inwestycyjny przy samej plaży – zarabiaj od pierwszego dnia Na sprzedaż wyjątkowy apartament inwestycyjny położony w absolutnie topowej lokalizacji przy ul. Promenada Gwiazd 34B – tuż przy plaży oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Wolińskiego Parku Narodowego. ...

Powierzchnia
24,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
21 428,57 zł
cena 525 000 
mieszkanie na sprzedaż - Międzyzdroje, Promenada Gwiazd
Kryteria wyszukiwania

rozumiem