Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

6694365

POWIERZCHNIE BIUROWE NA WYNAJEM W ŚCISŁYM CENTRUM SZCZECINA Kamienica z zewnątrz jak i wewnątrz pięknie utrzymana. Wejście utrzymane w piękny sposób. Wzbogacone ładnymi malowidłami.  Położenie wyjątkowo dobrze dla firm opartych na specyfice pracy biurowej. Wygodę ...

Powierzchnia
16,00 m2
Piętro
3
Cena za m2
58,12 zł
cena 930 
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

6686794

Na wynajem lokal użytkowy w sercu Szczecina przy Deptaku Bogusława. Lokal o powierzchni 114,49 m2 na I piętrze składa się z 2 dobrze doświetlonych pomieszczeń do użytku własnego (54,21 m2) oraz części wspólnej (60,28 m2) usytuowanej od strony Księcia Bogusława X. ...

Powierzchnia
114,49 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,68 zł
cena 4 200 
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Dąbie
lokal na wynajem

6436054

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu na wynajem o powierzchni 76m2 o przeznaczeniu biurowo-produkcyjno-magazynowym, zlokalizowanym w spokojnej dzielnicy Dąbia. W biurowcu prosperują zarówno firmy o charakterze biurowym jak i zajmujące się sprzedażą i produkcją. ...

Powierzchnia
76,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
30,00 zł
cena 2 280 
lokal na wynajem - Szczecin, Dąbie

Szczecin, Niemierzyn
lokal na wynajem

6235258

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu unikatowej nieruchomości - reprezentacyjnego budynku znanego pod nazwą „Willa Nellego”. Pierwotnie budynek został wybudowany pod koniec XIX wieku w stylu eklektycznym, a w 2020 roku został gruntownie zrewitalizowany, ...

Powierzchnia
400,00 m2
Cena za m2
75,00 zł
cena 30 000 
lokal na wynajem - Szczecin, Niemierzyn

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

6229110

Oferta bez prowizji Lokal biurowo usługowy w prestiżowym budynku Hanza Tower w centrum Szczecina o powierzchni 630m2 na 5 piętrze w 30 piętrowym obiekcie najbardziej charakterystycznym w Szczecinie. W ofercie są również inne lokale od 148m2 do 2169m2 w cenie wynajmu ...

Powierzchnia
630,00 m2
Piętro
5
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
65,00 zł
cena 40 950 
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

6229101

Oferta bez prowizji Lokal biurowo usługowy w prestiżowym budynku Hanza Tower w centrum Szczecina po powierzchni 219m2 na 1 piętrze w 30 piętrowym obiekcie najbardziej charakterystycznym w Szczecinie. W ofercie są również inne lokale od 148m2 do 2169m2 w cenie wynajmu ...

Powierzchnia
219,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
75,00 zł
cena 16 425 
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem