nowa oferta
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum, Jagiellońska

Szczecin, Centrum, Jagiellońska
lokal na wynajem

7120053

Do wynajęcia lokal użytkowy położony w ścisłym centrum Szczecina przy jednej z głównych ulic miasta (ul. Jagiellońska). Lokal znajduje się na parterze. Posiada duże witryny. Powierzchnia lokalu 108m2 z czego parter ma 90m2 oraz zagospodarowane pomieszczenie magazynowe ...

Powierzchnia
108,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
46,30 zł
cena 5 000 
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum, Jagiellońska
nowa oferta
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

7114608

Przedstawiamy na wynajem gotowy biznes - w pełni funkcjonujący lokal z letnim tarasem na Starym Mieście! Na wynajem w pełni funkcjonujący lokal gastronomiczny o powierzchni użytkowej 123,56 m² wraz z letnim tarasem o powierzchni około 22 m², położony na Starym ...

Powierzchnia
123,56 m2
Piętro
suterena
Cena za m2
32,37 zł
cena 4 000 
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Gryfino
lokal na wynajem

7089835

Lokal użytkowy na wynajem | 51,37 m² | parter | centrum Gryfina Nieruchomość położona w Gryfinie na ul. Energetyków, w otoczeniu zabudowy mieszkalnej oraz punktów usługowych. Lokal znajduje się w miejscu o stałym ruchu pieszym, z dobrym dostępem do dużego parkingu. Lokal ...

Powierzchnia
51,37 m2
Piętro
parter
Cena za m2
38,74 zł
cena 1 990 
lokal na wynajem - Gryfino

Szczecin, Pogodno, Mickiewicza
lokal na wynajem

7080364

Do wynajęcia lokal użytkowy położony przy ul. Mickiewicza. Lokal składa się z recepcji, dwóch gabinetów do których doprowadzona jest woda i kanalizacja, zaplecza socjalnego oraz łazienki. Lokal w bardzo dobrym standardzie, po remoncie generalnym sprzed kilku lat. Na ...

Powierzchnia
50,24 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
89,57 zł
cena 4 500 
lokal na wynajem - Szczecin, Pogodno, Mickiewicza

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

7074709

Na wynajem przestronny lokal usługowy zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina, przy jednej z głównych ulic – ul. Krzywoustego. To miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszych, co zapewnia doskonałą widoczność i potencjał dla prowadzenia działalności. Lokal usytuowany ...

Powierzchnia
214,50 m2
Piętro
parter
Cena za m2
34,97 zł
cena 7 500 
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Łasztownia
lokal na wynajem

6992184

Przedstawiamy Państwu do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy – blisko centrum miasta! Oferujemy do wynajęcia nowopowstały lokal biurowy położony w odległości ok. 1 km od Centrum miasta. Łączna powierzchnia lokalu wynosi ok. 140 m², z możliwością wynajęcia pojedynczych ...

Powierzchnia
140,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
40,00 zł
cena 5 600 
lokal na wynajem - Szczecin, Łasztownia
Kryteria wyszukiwania

rozumiem