nowa oferta
lokal na sprzedaż - Szczecin, Bukowe

Szczecin, Bukowe
lokal na sprzedaż

7115427

Prezentujemy na sprzedaż lokal gastronomiczny - idealny jako inwestycja lub prowadzenie własnej działalności na Prawobrzeżu! Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 92,1 m², zlokalizowany w dzielnicy Bukowe-Klęskowo na Prawobrzeżu. Nieruchomość położona ...

Powierzchnia
92,10 m2
Piętro
parter
Cena za m2
9 229,10 zł
cena 850 000 
lokal na sprzedaż - Szczecin, Bukowe

Szczecin, Centrum
lokal na sprzedaż

7075615

Lokal użytkowy powstały  z adaptacji mieszkania ( jest możliwość powrotu do funkcji mieszkalnej) znajdujący się przy ul. Chodkiewicza na parterze w budynku z 2000 r. idealny pod usługi medyczne, ale każda inna branża  jest możliwa. Duża liczba miejsc parkingowych, bezpośrednio ...

Powierzchnia
60,10 m2
Piętro
parter
Cena za m2
9 983,36 zł
cena 600 000 
lokal na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na sprzedaż

7007609

Lokal usługowy na sprzedaż przy C.H. Kaskada Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie C.H. Kaskada. Przedmiotem oferty jest lokal o powierzchni 23,3 m², na którą składają ...

Powierzchnia
23,30 m2
Piętro
niski parter
Cena za m2
12 832,62 zł
cena 299 000 
lokal na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Police
lokal na sprzedaż

6992792

Lokal usługowy na sprzedaż – Police, ul. Piłsudskiego Na sprzedaż lokal usługowy położony w Policach przy ul. Piłsudskiego – w szeregu funkcjonujących punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych. Lokal znajduje się przy ruchliwej ulicy, z dużymi witrynami od ...

Powierzchnia
145,40 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 121,05 zł
cena 890 000 
lokal na sprzedaż - Police

Świnoujście , Warszów
lokal na sprzedaż

6988765

Na sprzedaż Tawerna Białe Żagle zlokalizowana w dzielnicy Warszów w Świnoujściu, przy ul. Barlickiego. To znane i rozpoznawalne miejsce, bardzo dobrze kojarzone przez lokalnych mieszkańców, z ugruntowaną pozycją na rynku gastronomicznym. Lokal jest w pełni przygotowany ...

Powierzchnia
73,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 205,48 zł
cena 599 000 
lokal na sprzedaż - Świnoujście , Warszów

Szczecin, Śródmieście
lokal na sprzedaż

6987509

Mieszkanie / lokal usługowy na sprzedaż – Szczecin, Śródmieście, ul. Ściegiennego Na sprzedaż lokal usługowy/mieszkalny o powierzchni 70,04 m², położony na parterze zadbanej kamienicy w Śródmieściu Szczecina, przy ul. Ściegiennego. Lokal został przrkształcony w użytkowy ...

Powierzchnia
70,04 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 894,92 zł
cena 623 000 
lokal na sprzedaż - Szczecin, Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem