nowa oferta
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Nowe Czarnowo

Gryfino (gw), Nowe Czarnowo
działka na sprzedaż

7118879

Działka rekreacyjna przy Ciepłym Kanale, lesie i wodzie - Nowe Czarnowo Na sprzedaż działka o powierzchni 1297 m², położona w Nowym Czarnowie, w wyjątkowym miejscu przy Ciepłym Kanale, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz w odległości kilkunastu metrów od wody. To ...

Powierzchnia
1 297,00 m2
Cena za m2
38,47 zł
cena 49 900 
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Nowe Czarnowo
nowa oferta
działka na sprzedaż - Szczecin, Wielgowo, Fiołkowa

Szczecin, Wielgowo, Fiołkowa
działka na sprzedaż

7115184

Na sprzedaż piękna działka zlokalizowana końcu spokojnej uliczki w sąsiedztwie lasku sosnowego w otoczeniu domów wolnostojących , z dala od zgiełku i hałasu ,gotowa do zabudowy. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów : t.j woda, kanalizacja, prąd, gaz. Działka ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
500,00 zł
cena 600 000 
działka na sprzedaż - Szczecin, Wielgowo, Fiołkowa
nowa oferta
działka na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
działka na sprzedaż

7114325

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki położonej na ul. Fredry w Gryfinie. Doskonała lokalizacja dla osób szukających działki z pełną infrastrukturą przy działce, polbrukowej drodze dojazdowej, chodnikami i oświetleniem. Jedna z ostatnich wolnych działek w tym ...

Powierzchnia
812,00 m2
Cena za m2
431,03 zł
cena 350 000 
działka na sprzedaż - Gryfino
nowa oferta
działka na sprzedaż - Police (gw), Przęsocin, Kościelna

Police (gw), Przęsocin, Kościelna
działka na sprzedaż

7110846

OBNIŻKA CENY DO KOŃCA MAJA 2026 R. Do sprzedaży działka położona w Przęsocinie przy ul Kościelnej. Działka w kształcie prostokąta, teren płaski, opadający w końcowej części w stronę strumienia Przęsocińska Struga, z dostępem do strumienia. Front działki 20 m, rodzaj ...

Powierzchnia
1 899,00 m2
Cena za m2
400,21 zł
cena 760 000 
działka na sprzedaż - Police (gw), Przęsocin, Kościelna
nowa oferta
działka na sprzedaż - Police (gw), Przęsocin, Kościelna

Police (gw), Przęsocin, Kościelna
działka na sprzedaż

7110845

OBNIŻKA CENY DO KOŃCA MAJA 2026 R. Do sprzedaży działka położona w Przęsocinie przy ul Kościelnej. Działka w kształcie prostokąta, teren płaski, opadający w końcowej części w stronę strumienia Przęsocińska Struga, z dostępem do strumienia. Front działki 21 m, rodzaj ...

Powierzchnia
1 662,00 m2
Cena za m2
400,12 zł
cena 665 000 
działka na sprzedaż - Police (gw), Przęsocin, Kościelna
nowa oferta
działka na sprzedaż - Police (gw), Przęsocin, Kościelna

Police (gw), Przęsocin, Kościelna
działka na sprzedaż

7110844

Powierzchnia
1 826,00 m2
Cena za m2
400,33 zł
cena 731 000 
działka na sprzedaż - Police (gw), Przęsocin, Kościelna
Kryteria wyszukiwania

rozumiem