nowa oferta
działka na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
działka na sprzedaż

7114325

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki położonej na ul. Fredry w Gryfinie. Doskonała lokalizacja dla osób szukających działki z pełną infrastrukturą przy działce, polbrukowej drodze dojazdowej, chodnikami i oświetleniem. Jedna z ostatnich wolnych działek w tym ...

Powierzchnia
812,00 m2
Cena za m2
431,03 zł
cena 350 000 
działka na sprzedaż - Gryfino
nowa oferta
działka na sprzedaż - Police (gw), Przęsocin, Kościelna

Police (gw), Przęsocin, Kościelna
działka na sprzedaż

7110846

OBNIŻKA CENY DO KOŃCA MAJA 2026 R. Do sprzedaży działka położona w Przęsocinie przy ul Kościelnej. Działka w kształcie prostokąta, teren płaski, opadający w końcowej części w stronę strumienia Przęsocińska Struga, z dostępem do strumienia. Front działki 20 m, rodzaj ...

Powierzchnia
1 899,00 m2
Cena za m2
400,21 zł
cena 760 000 
działka na sprzedaż - Police (gw), Przęsocin, Kościelna
nowa oferta
działka na sprzedaż - Police (gw), Przęsocin, Kościelna

Police (gw), Przęsocin, Kościelna
działka na sprzedaż

7110845

OBNIŻKA CENY DO KOŃCA MAJA 2026 R. Do sprzedaży działka położona w Przęsocinie przy ul Kościelnej. Działka w kształcie prostokąta, teren płaski, opadający w końcowej części w stronę strumienia Przęsocińska Struga, z dostępem do strumienia. Front działki 21 m, rodzaj ...

Powierzchnia
1 662,00 m2
Cena za m2
400,12 zł
cena 665 000 
działka na sprzedaż - Police (gw), Przęsocin, Kościelna
nowa oferta
działka na sprzedaż - Police (gw), Przęsocin, Kościelna

Police (gw), Przęsocin, Kościelna
działka na sprzedaż

7110844

Powierzchnia
1 826,00 m2
Cena za m2
400,33 zł
cena 731 000 
działka na sprzedaż - Police (gw), Przęsocin, Kościelna
nowa oferta
działka na sprzedaż - Police (gw), Przęsocin, Kościelna

Police (gw), Przęsocin, Kościelna
działka na sprzedaż

7110843

OBNIŻKA CENY DO KOŃCA MAJA 2026 R. Do sprzedaży działka położona w Przęsocinie przy ul Kościelnej. Działka w kształcie prostokąta, teren płaski. Front działki 31 m, rodzaj użytku RIVa. W cenie udział w działce drogowej umożliwiającej dostęp do drogi publicznej - ul. ...

Powierzchnia
996,00 m2
Cena za m2
450,80 zł
cena 449 000 
działka na sprzedaż - Police (gw), Przęsocin, Kościelna
nowa oferta
działka na sprzedaż - Kołbaskowo, Siadło Górne

Kołbaskowo, Siadło Górne
działka na sprzedaż

7091340

Działki rolne o powierzchniach 3,26ha i 1,8241ha takiej samej cenie za 1m2 w Siadle Górnym w sąsiedztwie węzła A6 i zachodniej obwodnicy Szczecina. W projekcie Planu Ogólnego gminy Kołbaskowo teren objęty strefą SO- rolnicza z brakiem zabudowy. W przypadku zmiany przeznaczenia ...

Powierzchnia
182 410,00 m2
Cena za m2
69,00 zł
cena 12 586 290 
działka na sprzedaż - Kołbaskowo, Siadło Górne
Kryteria wyszukiwania

rozumiem