oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Gumieńce
dom na sprzedaż

7115297

Dom wolnostojący na Gumieńcach — 156,59 m², działka 660 m² | ul. Okulickiego, Szczecin Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 156,59 m², położony na zadbanej, 660‑metrowej działce w jednej z najbardziej cenionych części Gumieniec. Lokalizacja przy ul. Okulickiego ...

Powierzchnia
156,59 m2
Powierzchnia działki [m2]
660 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
8 270,00 zł
cena 1 295 000 
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce
video
dom na sprzedaż - Gryfino (gw)

Gryfino (gw)
dom na sprzedaż

7115120

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w niezwykle malowniczej okolicy w pobliżu miejscowości Gartz. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności oraz harmonii z naturą, a jednocześnie komfortowego domu gotowego do zamieszkania. Na działce ...

Powierzchnia
140,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 512 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 492,86 zł
cena 1 049 000 
dom na sprzedaż - Gryfino (gw)
nowa oferta
dom na sprzedaż - Gryfino (gw), Pniewo

Gryfino (gw), Pniewo
dom na sprzedaż

7113080

WYJĄTKOWY DOM PRZY ŚCIANIE LASU - OAZA SPOKOJU W PNIEWIE Są miejsca, do których wraca się z prawdziwą przyjemnością. Miejsca, gdzie cisza, natura i komfort tworzą idealną przestrzeń do życia. Ten wyjątkowy dom położony w Pniewie, tuż przy ścianie lasu, to propozycja ...

Powierzchnia
222,02 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 881,72 zł
cena 1 749 900 
dom na sprzedaż - Gryfino (gw), Pniewo
nowa oferta
dom na sprzedaż - Goleniów (gw), Kliniska Wielkie, Gołębia

Goleniów (gw), Kliniska Wielkie, Gołębia
dom na sprzedaż

7109308

Do sprzedaży połowa domu dwurodzinnego położonego w Kliniskach Wielkich przy ul. Gołębiej. Budynek oddany do użytkowania w 2024 roku, położony wśród istniejącej zabudowy jedno i dwurodzinnej, na działce o powierzchni 675,5 m2. Dojazd drogą utwardzoną i gruntową. Dom ...

Powierzchnia
90,19 m2
Powierzchnia działki [m2]
675 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 996,90 zł
cena 1 082 000 
dom na sprzedaż - Goleniów (gw), Kliniska Wielkie, Gołębia
nowa oferta
dom na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
dom na sprzedaż

7108420

Wolnostojący dom w Żórawiach | 1440 m² działki | garaż | pompa ciepła | las w otoczeniu Na sprzedaż wolnostojący dom położony w miejscowości Żórawie, gmina Gryfino w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu lasu, z dobrym dojazdem do Gryfina oraz Szczecina. To ...

Powierzchnia
140,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 440 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 421,43 zł
cena 899 000 
dom na sprzedaż - Gryfino
nowa oferta
dom na sprzedaż - Recz (gw), Grabowiec

Recz (gw), Grabowiec
dom na sprzedaż

7107076

Wieś Grabowiec / Recz / Pomorze Zachodnie  Wyłącznie u Nas !  O NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny segment środkowy położony w spokojnej miejscowości Grabowiec gm. Recz. (73-210) Cena: 220 000 zł Budynek jest zadbany, a do niego przynależy pięknie ...

Powierzchnia
78,56 m2
Powierzchnia działki [m2]
100 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 800,41 zł
cena 220 000 
dom na sprzedaż - Recz (gw), Grabowiec
Kryteria wyszukiwania

rozumiem