video
dom na sprzedaż - Rąbino, Rzecino

Rąbino, Rzecino
dom na sprzedaż

6953783

Wieś Rzecino / Świdwin / Pomorze Zachodnie  Wyłącznie u Nas !  92 metry powierzchni w budynku z trzema mieszkaniami. Parter to Ganek , Łazienka, Pokój , Kuchnia ( w tej chwili rozebrana jedna ściana łącząca kuchnię z pokojem celem powiększenia salonu ). Piętro - duży ...

Powierzchnia
92,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
1 076,09 zł
cena 99 000 
dom na sprzedaż - Rąbino, Rzecino

Nowogard
dom na sprzedaż

6950807

Wyłącznie u Nas !  Nowogard / Pomorze Zachodnie  Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 200 m², położony w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz wysokim standardem wykonania. ...

Powierzchnia
200,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
624 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 500,00 zł
cena 1 100 000 
dom na sprzedaż - Nowogard

Gryfino (gw), Pniewo
dom na sprzedaż

6949703

Oferta skierowana do osób chcących mieszkać razem z rodziną a jednocześnie osobno.  Idealna też dla kupujących , którzy pragną prowadzić biznes blisko miejsca zamieszkania. Pniewo położone jest na przedmieściach Gryfina, tylko 10 km od granicy z Niemcami. Domy wybudowane ...

Powierzchnia
300,00 m2
Cena za m2
4 996,67 zł
cena 1 499 000 
dom na sprzedaż - Gryfino (gw), Pniewo

Świnoujście
dom na sprzedaż

6949697

 Dom położony przy jednej ze spokojniejszych ulic w Świnoujściu przy ul Grottgera.  Bliźniak z cegły w dobrym stanie technicznym. działka ma kształt nieregularny, ogrodzona z przesuwną bramą. Na działce stoi garaż  jednostanowiskowy. Na parterze jest przestronny przedpokój, ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
536 m²
Cena za m2
12 000,00 zł
cena 1 800 000 
dom na sprzedaż - Świnoujście

Stargard (gw), Pęzino
dom na sprzedaż

6949692

Pęzino miejscowość położona tylko 10 min od Stargardu, 7 km od Marianowa, 40 min od Szczecina. Dom wolnostojący, piękna duża działka, całość tworzyła  gospodarstwo rolne. Niezmiernie rzadko można spotkać taką nieruchomość, gdzie można odpoczywać w otoczeniu przyrody, ...

Powierzchnia
200,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 200 m²
Cena za m2
4 400,00 zł
cena 880 000 
dom na sprzedaż - Stargard (gw), Pęzino

Cedynia (gw), Siekierki
dom na sprzedaż

6949678

Dom  na wsi  chcących zamieszkać  w malowniczej scenerii przyrody. Miejscowość niewielka ma  ok 120 mieszkańców położona na prawym brzegu Odry nad korytem starorzecza Słubia na terenie Cedyńskiego Parku Krajobrazowego.  Dom wolnostojący parterowy na dużej działce. Duży ...

Powierzchnia
230,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 100 m²
Cena za m2
2 173,91 zł
cena 500 000 
dom na sprzedaż - Cedynia (gw), Siekierki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem