Moryń
działka na sprzedaż

6387088

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w ramach kompleksu kilku działek zlokalizowanych w malowniczej turystycznej miejscowości Moryń położonej nad jeziorem Morzycko w otulinie Cedyńskiego Parku Krajobrazowego. Miasto jest czyste, zadbane, wokół roztacza ...

Powierzchnia
1 004,00 m2
Cena za m2
105,58 zł
cena 106 000 
działka na sprzedaż - Moryń

Szczecin, Pilchowo
działka na sprzedaż

6384793

 Działka ; sztuka  ;          1121m2   , uzbrojone w wodę i prąd  ( kanalizacji i gazu brak)

Powierzchnia
1 121,00 m2
Cena za m2
293,49 zł
cena 329 000 
działka na sprzedaż - Szczecin, Pilchowo

Police (gw), Pilchowo
dom na sprzedaż

6384751

Bliżniak nowy w stanie developerskim z garażem o pow. całkowitej 155m2 i działce 360m2 w pięknej i spokojnej okolicy Pilchowa w sąsiedztwie lasów . Na parterze o pow. 75m2 -  salon z otwartą kuchnią,  wc  , garażem , pomieszczeniem gospodarczym i  wyjściem na taras ...

Powierzchnia
155,00 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 419,35 zł
cena 1 150 000 
dom na sprzedaż - Police (gw), Pilchowo

Dobra (Szczecińska), Dobra
działka na sprzedaż

6382305

DZIAŁKA W DOBREJ NA OSIEDLU SĄSIADUJĄCYM Z LASEM I DOMAMI TYLKO WOLNOSTOĄJCYMI Działka ma powierzchni 1425m2. Dojazd do osiedla drogą gminną polbrukową z latarniami. Zaledwie ostatni odcinek jest polnej drogi. Teren jest wyniesiony ponad okolicę, daje zapewnie ...

Powierzchnia
1 425,00 m2
Cena za m2
452,63 zł
cena 645 000 
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Dobra

Dobra (Szczecińska), Wołczkowo
działka na sprzedaż

6379349

WOŁCZKOWO --- DZIAŁKA Z DROGĄ POLBRUKOWĄ  --- CAŁY KOMPLET MEDIÓW UNIKATOWA OFERTA Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 1160 m2.  Cechy charakterystycze: - dojazd kostką polbrukową - okolica zabudowana nowymi domami - kameralne otoczenie, cisza i ...

Powierzchnia
1 160,00 m2
Cena za m2
500,00 zł
cena 580 000 
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Wołczkowo

Wolin (gw), Łuskowo
działka na sprzedaż

6374628

Działka o powierzchni 1,38 ha w otoczeniu działek o przeznaczeniu pod zabudowę rekreacyjną przy rzece Dziwna w pobliżu morza. Działka obecnie jest rolna, nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, w sąsiedztwie są działki rolne, działki zabudowane, ...

Powierzchnia
13 800,00 m2
Cena za m2
26,09 zł
cena 360 000 
działka na sprzedaż - Wolin (gw), Łuskowo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem