Kalisz Pomorski (gw), Stara Studnica
działka na sprzedaż

6413066

Działka rolna o powierzchni 82ha w Starej Studnicy gm. Kalisz Pomorski, powiat drawski na Pojezierzu Drawskim. Obszar składa się z dwóch działek geodezyjnych leżących po dwóch stronach drogi dojazdowej, w której są instalacje wody i kanalizacji sanitarnej. Od najbliższych ...

Powierzchnia
819 835,00 m2
Cena za m2
6,50 zł
cena 5 328 927 
działka na sprzedaż - Kalisz Pomorski (gw), Stara Studnica

Węgorzyno
dom na wynajem

6412479

Do Wynajęcia Dom 240m2 okolice Węgorzyna , Pomorze Zachodnie.  Pod Kwatery Pracownicze. Max 15 osób. Sześć dużych pokoi z nowymi pojedynczymi łóżkami ( 90m ). Dwie łazienki ( jedna z wanną, druga z wanną i prysznicem ). Trzy toalety. Duża Kuchnia połączona z jadalnią. ...

Powierzchnia
240,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 000 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
41,67 zł
cena 10 000 
dom na wynajem - Węgorzyno

Choszczno
mieszkanie na sprzedaż

6405879

Mieszkanie 3 pokojowe o  powierzchni 64,4m2 na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku z cegły z lat 70-tych XXw w bloku spółdzielczym we wsi odległej 15 km od Choszczna. Mieszkanie jest w stanie dobrym, do odświeżenia i składa się z : -pokoje o powierzchniach około 18/17/10m2, -hol ...

Powierzchnia
64,40 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
1 863,35 zł
cena 120 000 
mieszkanie na sprzedaż - Choszczno

Złocieniec
działka na sprzedaż

6404797

ZŁOCIENIEC DZIAŁKA PRZEZNACZONA POD CELE USŁUGOWO - MAGAZYNOWE Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 6089 m2. Media: prąd - na działce woda - na działce kanalizacja - na działce gaz - na działce Brak planu zagospodarowania. Nalezy wystąpić o warunki ...

Powierzchnia
6 089,00 m2
Cena za m2
164,23 zł
cena 1 000 000 
działka na sprzedaż - Złocieniec

Szczecin, Majowe, Kosynierów
lokal na sprzedaż

6404632

Do sprzedaży lokal użytkowy położony w prześwicie budynku przy ul. Kosynierów. Lokal składa się z sali głównej i niewielkiego zaplecza socjalnego z wc. Lokal przeszklony, rolety antywłamaniowe, alarm. Ogrzewanie elektryczne. Dodatkowe opłaty to czynsz do spółdzielni ...

Powierzchnia
13,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
11 915,38 zł
cena 154 900 
lokal na sprzedaż - Szczecin, Majowe, Kosynierów

Dobra (Szczecińska), Wołczkowo
działka na sprzedaż

6388079

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki nieopodal lasu Nieruchomość położona jest w Wołczkowie, około 200 m od drogi głównej. Bliska okolica to działki zabudowane domami jednorodzinnymi oraz las jako główny atut.  Dojazd do działki to droga polbrukową, ...

Powierzchnia
805,00 m2
Cena za m2
944,10 zł
cena 760 000 
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Wołczkowo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem