bez prowizji
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Kapitańska

Szczecin, Kapitańska
mieszkanie na wynajem

6435686

2 pokoje w centrum | światłowód GRATIS | Kapitańska Szukasz mieszkania w centrum? Jesteś młodą osobą - studiujesz albo pracujesz? Tu masz wszystko gotowe – idealne mieszkanie dla 1–2 osób. Dlaczego warto: 2 pokoje (salon + oddzielna sypialnia) pełne wyposażenie ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
65,00 zł
cena 1 950 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Kapitańska

Szczecin, Dąbie
działka na sprzedaż

6427754

Znajdująca się w obszarze Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK działka jest znakomitym kąskiem dla inwestorów. Lokalizacja Trzebusz przeznaczona jest pod zabudowę usługową, produkcyjną, magazynową, składy oraz stację paliw. To obszar doskonale skomunikowany z ...

Powierzchnia
12 017,00 m2
Cena za m2
540,90 zł
cena 6 500 000 
działka na sprzedaż - Szczecin, Dąbie

Międzyzdroje
mieszkanie na sprzedaż

6426801

Możliwość zakupu na raty prywatne, wymagany wkład własny. Przedmiotem sprzedaży stanowi udział w budynku pensjonatowym 2 piętrowym z 2009r w odległości 500m od plaży w Międzyzdroje. Udział tej oferty obejmuje lokal na 1 piętrze składający się z 4 pokoi z łazienkami, ...

Powierzchnia
69,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 246,38 zł
cena 500 000 
mieszkanie na sprzedaż - Międzyzdroje

Międzyzdroje
dom na sprzedaż

6426434

Możliwość zakupu na raty prywatne, wymagany wkład własny. Przedmiotem sprzedaży stanowi 50% udziału w budynku pensjonatowym 2 piętrowym z 2009r w odległości 500m od plaży w Międzyzdroje. W skład części budynku obejmującego sprzedawane 50% udziału stanowi powierzchnia ...

Powierzchnia
240,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
602 m²
Pokoje
12 pokoi
Cena za m2
7 083,33 zł
cena 1 700 000 
dom na sprzedaż - Międzyzdroje

Borkowice
działka na sprzedaż

6421998

Sprzedam działkę siedliskową z możliwością budowy domu w Borkowicach!. Teren o powierzchni 2,5 ha podzielony na działki To idealna okazja dla tych, którzy marzą o własnym domu w malowniczej okolicy. Zapraszamy do zakupu działki o powierzchni 30 arów Położenie między ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
40,50 zł
cena 121 496 
działka na sprzedaż - Borkowice

Szczecin
działka na sprzedaż

6421585

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę dotyczącą nieruchomości o powierzchni 5308 m2, położonej na Szczecińskich Pomorzanach. Ta atrakcyjna działka jest przeznaczona na cele usługowe, produkcyjne i składowo-magazynowe. Teren jest już uzbrojony w energię elektryczną ...

Powierzchnia
5 308,00 m2
Cena za m2
395,63 zł
cena 2 100 000 
działka na sprzedaż - Szczecin
Kryteria wyszukiwania

rozumiem