Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na wynajem

7088195

Z przyjemnością prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na osiedlu Nowa Cukrownia! Na wynajem funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z przestronnym ogródkiem, położone na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Gumieńce. Lokal znajduje się na parterze budynku z 2017 roku ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
69,44 zł
cena 2 500 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Gumieńce

Wrocław, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

7087941

Do wynajęcia dwa niezależne, umeblowane pokoje w domu jednorodzinnym na wrocławskim Biskupinie Oferuję na wynajem dwa oddzielne, w pełni umeblowane pokoje w domu jednorodzinnym, położonym w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Wrocławia, na Biskupinie. • ...

Powierzchnia
12,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
125,00 zł
cena 1 500 
mieszkanie na wynajem - Wrocław, Śródmieście

Szczecin, Dąbie
działka na sprzedaż

7086934

Na sprzedaż działka zlokalizowana w dzielnicy Dąbie - dzierżawa ROD z domem wraz z nakładami.  Działka rekreacyjna o powierzchni ok. 300m2 z domem oraz wodą całoroczną i prądem. Działka zagospodarowana i gotowa do używania bez większych nakładów finansowych: dom ...

Powierzchnia
300,00 m2
Cena za m2
563,33 zł
cena 169 000 
działka na sprzedaż - Szczecin, Dąbie

Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

7086623

czecin, Śródmieście – Stare Miasto,    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej klimatycznych części Szczecina – w bezpośrednim sąsiedztwie Bazylika Archikatedralna św. Jakuba w Szczecinie, z restauracjami i kawiarniami w zasięgu krótkiego ...

Powierzchnia
40,44 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
14 218,60 zł
cena 575 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin

Szczecin, Bukowe
mieszkanie na sprzedaż

7086018

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. W bardzo dobrym stanie| Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku na osiedlu Bukowym. Spokojna, zielona okolica – tuż przy szkole, w bezpośrednim ...

Powierzchnia
63,60 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 402,52 zł
cena 598 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Bukowe

Szczecin, Gumieńce
hala na wynajem

7085687

HALA NA WYNAJEM | SZCZECIN, GUMIEŃCE Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni około 2400 m², położona w bardzo dobrej lokalizacji — Szczecin, Gumieńce. To świetna propozycja dla firm szukających obiektu z dobrym dojazdem dla transportu ciężkiego, ...

Powierzchnia
2 400,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 600 m²
Cena za m2
0,00 zł
cena 66 400 
hala na wynajem - Szczecin, Gumieńce
Kryteria wyszukiwania

rozumiem