video
dom na sprzedaż - Myślibórz (gw), Golenice

Myślibórz (gw), Golenice
dom na sprzedaż

6685185

Wieś Golenice / Myślibórz / Pomorze Zachodnie. Wyłącznie u Nas ! Na Sprzedaż nieduży Domek ( bliźniak ) Dom o powierzchni ok. 95m2. Dwa pokoje na parterze, kuchnia, łazienka , korytarz. Na piętrze dwa pokoje i wc. Dom posiada piwnicę . Do budynku przynależą pomieszczenia ...

Powierzchnia
100,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 100 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 100,00 zł
cena 510 000 
dom na sprzedaż - Myślibórz (gw), Golenice

Kołbaskowo, Siadło Dolne
działka na sprzedaż

6681208

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę w malowniczej miejscowości Siadło Dolne!   Działka o powierzchni 1036 m² w kształcie prostokąta. Klasa gruntu to RIVb.  Działka posiada wydane warunki zabudowy, które umożliwiają: - wskaźnik powierzchni zabudowy do 21%, ...

Powierzchnia
1 036,00 m2
Cena za m2
529,92 zł
cena 549 000 
działka na sprzedaż - Kołbaskowo, Siadło Dolne

Goleniów (gw), Czarna Łąka
działka na sprzedaż

6679879

Przedstawiamy Państwu ofertę działki o powierzchni 701 m2, położoną nad jeziorem Dąbie. Ta atrakcyjna nieruchomość posiada już wydane warunki zabudowy na zabudowę jednorodzinną, co oznacza, że jest gotowa do zagospodarowania. Działka ma kształt prostokąta, co ...

Powierzchnia
701,00 m2
Cena za m2
199,57 zł
cena 139 900 
działka na sprzedaż - Goleniów (gw), Czarna Łąka

Dobra (Szczecińska), Buk
działka na sprzedaż

6679841

Mamy przyjemność do zaoferowania Państwu działkę budowlaną (2566m2) w świetnej lokalizacji, położonej na pograniczu Dobrej i Buku.  Działka jest świetnie skomunikowana dojazd zapewnia droga asfaltowa, ostatnie 20m wjazdu jest drogą utwardzoną. Ponadto działka znajduje ...

Powierzchnia
2 566,00 m2
Cena za m2
311,38 zł
cena 799 000 
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Buk

Dobra (Szczecińska), Wołczkowo
działka na sprzedaż

6679831

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Wołczkowie. Na sprzedaż 2 działki o łącznej powierzchni 2012m2 zlokalizowane się w pożądanej okolicy w otoczeniu domków jednorodzinnych oraz bliźniaków. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji ...

Powierzchnia
2 012,00 m2
Cena za m2
265,41 zł
cena 534 000 
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Wołczkowo

Gryfino (gw), Gardno
działka na sprzedaż

6677601

Działka o powierzchni 9337m2 w Żelisławcu gmina Gryfino z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny i hali magazynowej. Działka jest płaska w bezpośredniej bliskości węzła drogowego Gryfino na S3 oraz strefy przemysłowej, na której jest Zalando. Działka bezpośrednio ...

Powierzchnia
9 000,00 m2
Cena za m2
66,67 zł
cena 600 000 
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Gardno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem