Szczecin, Bezrzecze
działka na sprzedaż

6692507

UZBROJONA DZIAŁKA NA BEZRZECZU, DO SZYBKIEJ ZABUDOWY. Działka 830m2 położona w spokojnym otoczeniu nowych domów jednorodzinnych. Na dniach zostały wydane warunki zabudowy: - powierzchnia zabudowy do 24%  -  powierzchnia biolog. czynna do 50% - elewacja ...

Powierzchnia
830,00 m2
Cena za m2
626,51 zł
cena 520 000 
działka na sprzedaż - Szczecin, Bezrzecze

Szczecin, Bukowo
mieszkanie na wynajem

6691923

Oferta wynajmu dwu pokojowego mieszkania bezczynszowego z częścią ogrodu..  Mieszkanie znajduje się na ul. Kryształowej na nowo powstającym osiedlu Bukowo.  Ogrzewanie podłogowe w każdym pomieszczeniu, zasilane z dwufunkcyjnego pieca gazowego. Możliwość indywidualnego ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
68,57 zł
cena 2 400 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Bukowo
video
dom na sprzedaż - Goleniów (gw), Żdżary

Goleniów (gw), Żdżary
dom na sprzedaż

6689859

Wyłącznie u Nas !  Wieś Żdżary / Goleniów / Pomorze Zachodnie Na sprzedaż dom wolnostojący w okolicy Puszczy Goleniowskiej. Dom parterowy z poddaszem użytkowym. Wybudowany w 2006 roku. Na parterze znajduje się aneks kuchenny z jadalnią i otwartym salonem, sypialnia ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 070 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
7 222,11 zł
cena 1 299 980 
dom na sprzedaż - Goleniów (gw), Żdżary

Kobylanka
działka na sprzedaż

6687407

Na sprzedaż działka rolno inwestycyjna  położona w gminie Kobylanka w strefie przemyslowo-bazowo-skladowej. W dziale KW opisana jest jako rzemieślniczo-budowlano-usługowa. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. więcej informacji w biurze. 

Powierzchnia
23 829,00 m2
Cena za m2
290,00 zł
cena 6 910 410 
działka na sprzedaż - Kobylanka

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

6686794

Na wynajem lokal użytkowy w sercu Szczecina przy Deptaku Bogusława. Lokal o powierzchni 114,49 m2 na I piętrze składa się z 2 dobrze doświetlonych pomieszczeń do użytku własnego (54,21 m2) oraz części wspólnej (60,28 m2) usytuowanej od strony Księcia Bogusława X. ...

Powierzchnia
114,49 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,68 zł
cena 4 200 
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Cedynia (gw), Osinów Dolny
dom na sprzedaż

6686791

Osinów Dolny / Cedynia / Pomorze Zachodnie  Wyłącznie u Nas ! Jednorodzinny wolnostojący dom w urokliwej miejscowości tuż przy granicy polsko-niemieckiej w Osinowie Dolnym. W otulinie lasów oraz rzeki Odry, wymarzone miejsce dla osób chcących ciszy i spokoju . Dom ...

Powierzchnia
135,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 300 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 296,30 zł
cena 580 000 
dom na sprzedaż - Cedynia (gw), Osinów Dolny
Kryteria wyszukiwania

rozumiem