nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Kołobrzeg

Kołobrzeg
mieszkanie na wynajem

7090104

Na wynajem - 2 pokoje | duży balkon | winda | ul. Budowlana Szukasz funkcjonalnego mieszkania blisko centrum? To dobra, sprawdzona opcja do wygodnego życia lub pracy w Kołobrzegu. Najważniejsze atuty: 2 niezależne pokoje – wygodny układ osobna kuchnia – więcej ...

Powierzchnia
48,50 m2
Piętro
7
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
45,36 zł
cena 2 200 
mieszkanie na wynajem - Kołobrzeg
nowa oferta
lokal na wynajem - Gryfino

Gryfino
lokal na wynajem

7089835

Lokal użytkowy na wynajem | 51,37 m² | parter | centrum Gryfina Nieruchomość położona w Gryfinie na ul. Energetyków, w otoczeniu zabudowy mieszkalnej oraz punktów usługowych. Lokal znajduje się w miejscu o stałym ruchu pieszym, z dobrym dostępem do dużego parkingu. Lokal ...

Powierzchnia
51,37 m2
Piętro
parter
Cena za m2
38,74 zł
cena 1 990 
lokal na wynajem - Gryfino
nowa oferta
działka na sprzedaż - Bielice

Bielice
działka na sprzedaż

7089767

Kompleks działek budowlanych o powierzchniach 999/991/1128/1072/1049/1097/1202/1054/1135/1148/1140/1164/1167/1108/1114/1142/1095m2 w miejscowości gminnej Bielice pomiędzy miastami powiatowymi Szczecin, Gryfino, Pyrzyce, Stargard. Na działki wystawione były warunki zabudowy ...

Powierzchnia
991,00 m2
Cena za m2
110,00 zł
cena 109 010 
działka na sprzedaż - Bielice
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Niebuszewo, Marcina

Szczecin, Niebuszewo, Marcina
mieszkanie na wynajem

7089159

Do wynajęcia dwa pokoje położone przy ul. Marcina. Mieszkanie słoneczne, rozkładowe. Pokoje umeblowane, na podłogach panele, ściany wytapetowane, okna PCV. Mieszkanie dwustronne, duży pokój od strony południowo zachodniej, sypialnia i kuchnia od północnego wschodu. ...

Powierzchnia
46,70 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
42,83 zł
cena 2 000 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Niebuszewo, Marcina
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Międzyzdroje, Promenada Gwiazd

Międzyzdroje, Promenada Gwiazd
mieszkanie na sprzedaż

7089018

Apartament inwestycyjny przy samej plaży – zarabiaj od pierwszego dnia Na sprzedaż wyjątkowy apartament inwestycyjny położony w absolutnie topowej lokalizacji przy ul. Promenada Gwiazd 34B – tuż przy plaży oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Wolińskiego Parku Narodowego. ...

Powierzchnia
24,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
21 428,57 zł
cena 525 000 
mieszkanie na sprzedaż - Międzyzdroje, Promenada Gwiazd
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Załom

Szczecin, Załom
mieszkanie na sprzedaż

7088612

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycję składająca się z 15 domów jednorodzinnych na prawobrzeżu w Szczecinie - Załomiu (w granicach administracyjnych Miasta Szczecin), oferujących trzypokojowe, funkcjonalnie zaprojektowane lokale. Każdy z nich wyposażony ...

Powierzchnia
66,62 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 991,29 zł
cena 599 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Załom
Kryteria wyszukiwania

rozumiem