video
dom na sprzedaż - Sławoborze, Powalice

Sławoborze, Powalice
dom na sprzedaż

6759121

Wieś Powalice / Świdwin / Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas ! Na Sprzedaż okazały Dom , poza wsią , pod Lasem ! Budynek z 1933 roku. Powierzchnia działek 237/1 0,44ha , 237/2 0,30 ha oraz dzierżawa 0,30 ha od Lasów państwowych ( roczny koszt 100 pln ) 3 km od centrum ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
7 400 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 663,33 zł
cena 799 000 
dom na sprzedaż - Sławoborze, Powalice

Dobra (Szczecińska), Kościno
dom na sprzedaż

6756734

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży ekskluzywnego domu w stylu "nowoczesnej stodoły", zlokalizowanego w Kościnie w gminie Dobra Szczecińska, 12 km od centrum Szczecina i 5,5 km od Centrum Handlowego "Ster". Dom został zrealizowany z wykorzystaniem materiałów ...

Powierzchnia
171,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
490 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
13 157,89 zł
cena 2 250 000 
dom na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Kościno

Szczecin, Mierzyn
dom na sprzedaż

6756178

Wyjątkowy dom o ogromnym potencjale, na SPRZEDAŻ bądź WYNAJEM Ponad 420m2 użytkowych. -11 pokoi w tym 2 sale konferencyjne -4 kondygnacje -4 łazienki -3 w pełni wyposażone kuchnie -7 balkonów -3 oddzielne wejścia - Liczne pomieszczenia nadające się na małe ...

Powierzchnia
487,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
800 m²
Pokoje
11 pokoi
Cena za m2
3 591,38 zł
cena 1 749 000 
dom na sprzedaż - Szczecin, Mierzyn

Gryfino
dom na sprzedaż

6752604

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego w na obrzeżach Gryfina. Niewątpliwym atutem jest niewielka odległość od komunikacji, a także od lasów. Bardzo dobrze miejsce skomunikowane z centrum Gryfina- ul. Przemysłowa w Pniewie Dom położony na działce ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 669 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 610,56 zł
cena 649 900 
dom na sprzedaż - Gryfino

Goleniów
hala na wynajem

6751547

Zapraszam do zapoznania się z oferta hali magazynowej na wynajem w Goleniowie. Powierzchnia - 1338 m2, plus biuro 38 m2 oraz 240 m2, 3 doki i brama z poziomu zero.  Wymiary magazynu 22,5 m x 60 m. Wysokość hali 10 m w świetle  Obciążenie posadzki 5 t/ mkw. Odporność ...

Powierzchnia
1 338,00 m2
Cena za m2
0,00 zł
cena 23 120 
hala na wynajem - Goleniów

Nowe Warpno
dom na sprzedaż

6751110

Budynek pensjonatowy o powierzchni 320m2 oraz budynek gospodarczy 30m2 w miejscowości Nowe Warpno na półwyspie w otoczeniu Zalew Szczeciński. Obiekt w stanie gotowym do działalności pensjonatowej, wymaga niewielkich prac modyfikacyjnych (wskazana wymiana wykładzin dywanowych ...

Powierzchnia
350,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
517 m²
Pokoje
15 pokoi
Cena za m2
3 285,71 zł
cena 1 150 000 
dom na sprzedaż - Nowe Warpno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem