Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

6764829

3 Pokoje w kamienicy, w Centrum Szczecina. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze i ma 70 m2, w skład mieszkania wchodzą:  3 pokoje, osobna kuchnia - jadalni i dwóch łazienek . Czynsz wynajmu: 3000 zł/m. Dodatkowo opłaty za media ok.1300 zł. Ogrzewanie miejskie. Wymagana ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
42,86 zł
cena 3 000 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Pyrzyce (gw), Młyny
działka na sprzedaż

6763717

Wyłącznie u Nas !  Wieś Młyny / Pyrzyce / Pomorze Zachodnie Oferujemy 3 działki rolne o powierzchni ok. 2000 m² każda, zlokalizowane w malowniczej miejscowości Młyny, w pobliżu Pyrzyc. Działki są w trakcie przekształceń na działki rolno-budowlane, z warunkami zabudowy. ...

Powierzchnia
1 800,00 m2
Cena za m2
66,67 zł
cena 120 000 
działka na sprzedaż - Pyrzyce (gw), Młyny

Kołbaskowo, Stobno
mieszkanie na sprzedaż

6762816

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe w stanie deweloperskim  o powierzchni 119m2  znajdujące się na 1 piętrze na powierzchnię którego składają się trzy pokoje o powierzchni 36m2 - kuchnia z aneksem , sypialnie :14,60 m2 , 9.5m2  , korytarz łazienka ( 4,51m2) i taras ...

Powierzchnia
119,00 m2
Piętro
1
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 815,13 zł
cena 930 000 
mieszkanie na sprzedaż - Kołbaskowo, Stobno

Szczecin
mieszkanie na wynajem

6761787

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 47 m2 dobrze skomunikowane- w pobliżu pętli tramwajowej i sklepów.  Mieszkanie składa się z: umeblowanej, wyposażonej w sprzęt AGD obszernej kuchni (a w niej: lodówko-zamrażarka, kuchenka z piekarnikiem, okap ...

Powierzchnia
46,48 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
49,48 zł
cena 2 300 
mieszkanie na wynajem - Szczecin

Gryfino (gw), Radziszewo
działka na sprzedaż

6761340

Na sprzedaż ostatnia działka w kompleksie 9 działek o powierzchni 963m2 położona blisko wylotu na autostradę a jednocześnie wśród  zielonych , rekreacyjnych terenów  na wzniesieniu  z widokiem na rozlewisko Odry oraz na panoramę Szczecina. Działka posiada wydane warunki ...

Powierzchnia
963,00 m2
Cena za m2
244,03 zł
cena 235 000 
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Radziszewo

Szczecin, Warszewo
mieszkanie na sprzedaż

6760526

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 70m2 położone  na 1 piętrze na Warszewie na ładnym ,zielonym osiedlu z dostępem do komunikacji miejskiej oraz oraz całym niezbędnym   zapleczem handlowym .Na powierzchnię  mieszkania składa się obszerny salon z balkonem ...

Powierzchnia
69,68 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 548,22 zł
cena 735 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Warszewo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem