nowa oferta
działka na sprzedaż - Kołbaskowo, Siadło Górne

Kołbaskowo, Siadło Górne
działka na sprzedaż

7091303

Działki rolne o powierzchniach 3,26ha i 1,8241ha takiej samej cenie za 1m2 w Siadle Górnym w sąsiedztwie węzła A6 i zachodniej obwodnicy Szczecina. W projekcie Planu Ogólnego gminy Kołbaskowo teren objęty strefą SO- rolnicza z brakiem zabudowy. W przypadku zmiany przeznaczenia ...

Powierzchnia
32 600,00 m2
Cena za m2
69,00 zł
cena 2 249 400 
działka na sprzedaż - Kołbaskowo, Siadło Górne
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Nowe Miasto

Szczecin, Nowe Miasto
mieszkanie na wynajem

7091226

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym przy ul. Sowińskiego. Na wynajem oferujemy mieszkanie o powierzchni 32 m², położone na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w nowoczesnym budynku z windą.  Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
73,44 zł
cena 2 350 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Nowe Miasto
video
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Pogodno

Szczecin, Pogodno
mieszkanie na sprzedaż

7091162

Na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy apartament z tarasem na pięknym Pogodnie. Nieruchomość o powierzchni 140 m2 (115 m2 użytkowej). Mieszkanie z 5 pokojami w sercu najpiękniejszej dzielnicy Szczecina- otoczonej zielenią w bliskiej odległości od centrum miasta.  Nieruchomość: Poziom ...

Powierzchnia
140,00 m2
Piętro
3
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 357,14 zł
cena 1 450 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Pogodno
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Pogodno

Szczecin, Pogodno
mieszkanie na sprzedaż

7090754

ZAMIESZKAJ NA NAJBARDZIEJ ZIELONYM OSIEDLU W SZCZECINIE! Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², zlokalizowane na prestiżowym i bezpiecznym Osiedlu Magnolia Park (ul. Klonowica). To propozycja dla osób, które szukają balansu między ...

Powierzchnia
42,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 928,57 zł
cena 585 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Pogodno
nowa oferta
działka na sprzedaż - Dobrzany (gw), Grabnica

Dobrzany (gw), Grabnica
działka na sprzedaż

7090577

Mamy przyjemność zaprezentować ciekawą propozycję dla miłośników dzikiej przyrody i spokoju. Na sprzedaż jest działka rolna o powierzchni 3240 m2, znajdująca się w kompleksie działek położonych w w malowniczej, spokojnej miejscowości Grabnica, w gminie Dobrzany. Jest ...

Powierzchnia
3 240,00 m2
Cena za m2
18,21 zł
cena 59 000 
działka na sprzedaż - Dobrzany (gw), Grabnica
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Widuchowa, Żarczyn

Widuchowa, Żarczyn
mieszkanie na sprzedaż

7090130

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położoną w Żarczynie. Żarczyn jest wsią w gm. Widuchowa mieszczącą się w odległości 20 km od granicy polsko-niemieckiej w Krajniku, 20 km od jeziora Steklno, 4 km od jeziora w Kłodowie a także 6-10 km od Lubicza i Widuchowej, ...

Powierzchnia
35,80 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 796,09 zł
cena 135 900 
mieszkanie na sprzedaż - Widuchowa, Żarczyn
Kryteria wyszukiwania

rozumiem