Szczecin, Świerczewo
lokal na wynajem

6781630

Na wynajem lokal biurowo-usługowy o powierzchni 130m2 Posiadamy też inne powierzchnie - 63m, 81m,109m, 72m Lokal jest wyremontowany, wymalowany i posiada duże witryny. Wszystkie pomieszczenia klimatyzowane,  Znajduję się na parterze Składa się:  -  open space  z dużymi ...

Powierzchnia
130,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
76,15 zł
cena 9 900 
lokal na wynajem - Szczecin, Świerczewo

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6779283

Oferujemy na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji „Nad Odrą”, zlokalizowanej na Łasztowni – jednym z najbardziej atrakcyjnych i dynamicznie rozwijających się miejsc w Szczecinie. Mieszkanie o powierzchni 46,1 m² znajduje się na 5. piętrze ...

Powierzchnia
46,10 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 000,00 zł
cena 599 300 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Stargard (gw), Lubowo
działka na sprzedaż

6777195

Miejscowość  położona jest nad rzeką Iną, 8 km na północny zachód od Stargardu w woj.  zachodniopomorskim.  Na sprzedaż działki budowlane  o powierzchniach od 1400m2 do 1885m2. Do ceny sprzedaży należy doliczyć 1000 zł za udział w drodze.  Działki posiadają częściowe ...

Powierzchnia
1 621,00 m2
Cena za m2
120,00 zł
cena 194 520 
działka na sprzedaż - Stargard (gw), Lubowo

Szczecin, Stare Miasto
lokal na wynajem

6777136

Na wynajem duże biuro składające się z dwóch pomieszczeń, znajdujące się na Starym Mieście w Szczecinie. Lokal o łącznej powierzchni 65 m2 składa się z: dużego korytarza z miejscem na recepcję na wprost drzwi oraz aneksem kuchennym dwóch dużych pomieszczeń biurowych ...

Powierzchnia
65,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
76,92 zł
cena 5 000 
lokal na wynajem - Szczecin, Stare Miasto

Szczecin, Drzetowo
mieszkanie na sprzedaż

6775264

Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie zlokalizowane w okolicy Stoczni Szczecińskiej. Mieszkanie sprzedawane w standardzie POD KLUCZ, tj. gotowe do zamieszkania bez większych nakładów finansowych. Mieszkanie o powierzchni 49.10 m2 plus balkon 8 m2 znajduje się na 3 piętrze ...

Powierzchnia
49,10 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 996,95 zł
cena 638 150 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Drzetowo

Stargard (gw), Grabowo
dom na sprzedaż

6774520

Dom wolnostojący parterowy o powierzchni całkowitej 137m2, powierzchni mieszkalnej użytkowej 114m2 na działce 1500m2 w miejscowości Grabowo gw. Stargard. Budynek z 2019r wybudowany w technologii szkieletowej doskonale izolowany (20cm wełna+10cm styropian) z niskimi ...

Powierzchnia
136,90 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 500 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 297,30 zł
cena 999 000 
dom na sprzedaż - Stargard (gw), Grabowo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem