Police (gw), Pilchowo
działka na sprzedaż

6810876

NA SPRZEDAŻ TEREN BUDOWLANY W USTRONNEJ CZĘŚCI PILCHOWA Z DUŻYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM.  Działka budowlana o powierzchni ok. 7300 m2. Wszystkie media w granicy działki. Zapisy z MPZP: - Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - Powierzchnia zabudowy do 30 % pow. działki - ...

Powierzchnia
7 300,00 m2
Cena za m2
373,97 zł
cena 2 730 000 
działka na sprzedaż - Police (gw), Pilchowo
video
dom na sprzedaż - Łobez (gw), Rożnowo Łobeskie

Łobez (gw), Rożnowo Łobeskie
dom na sprzedaż

6810385

Wieś Rożnowo / Łobez / Pomorze Zachodnie.  Wyłącznie u Nas ! Dom - Bliźniak Dom o powierzchni około 60m2. Parter - Salon, Jadalnia, Kuchnia, Łazienka , Ganek. Na piętrze 3 pokoje plus WC. Wymienione wszystkie instalacje. Nowy Kocioł centralnego ogrzewania z podajnikiem ...

Powierzchnia
60,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 090 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 650,00 zł
cena 399 000 
dom na sprzedaż - Łobez (gw), Rożnowo Łobeskie

Widuchowa, Kłodowo
dom na sprzedaż

6809765

Na sprzedaż komfortowy dom na zamkniętym osiedlu  nad jeziorem, w pobliżu las. Powierzchnia całkowita 136,31 m2 (z poddaszem ponad 200). Dodatkowo na posesji drugi domek 50 m2. Działka 1250 m2. Lokalizacja: , Gmina Widuchowa, 28 km na południe od Gryfina, z centrum ...

Powierzchnia
200,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 250 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 200,00 zł
cena 1 240 000 
dom na sprzedaż - Widuchowa, Kłodowo

Dobra (Szczecińska), Mierzyn
biurowiec na sprzedaż

6809548

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana ,teren o łącznej powierzchni 5530m2 . Obiekty budowlane położone na działce wchodzą w skład kompleksu autoryzowanej branży działającej na rynku kilkadziesiąt lat w tym budynek główny z licznymi lokalami, salon  sprzedaży ...

Powierzchnia
1 905,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 530 m²
Cena za m2
5 774,28 zł
cena 11 000 000 
biurowiec na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn

Szczecin, Turzyn
mieszkanie na sprzedaż

6807370

3 pokojowe mieszkanie z balkonem w kamienicy na Turzynie na ul. Ściegiennego (odremontowana część ulicy). Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze i ma 90 m2, w skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, garderoba. Ekspozycja południowa.  W jednym ...

Powierzchnia
90,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 211,11 zł
cena 649 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Turzyn

Kołbaskowo, Bobolin
działka na sprzedaż

6806881

Na sprzedaż gruntowa niezabudowana o powierzchni 1,01 ha, zlokalizowana w miejscowości Bobolin, gmina Kołbaskowo o numerze 15/17. Działka posiada dostęp do drogi publicznej. Dla niniejszej działki obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego gminy Kołbaskowo ...

Powierzchnia
10 109,00 m2
Cena za m2
29,58 zł
cena 299 000 
działka na sprzedaż - Kołbaskowo, Bobolin
Kryteria wyszukiwania

rozumiem