Chojna (gw), Narost
dom na sprzedaż

6843707

Dom na sprzedaż PIERWSZA LINIA JEZIORA – Narost, gm. Chojna, jezioro Narost Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej miejscowości Narost, w gminie Chojna. Nieruchomość znajduje się w pierwszej linii od jeziora Narost, w ...

Powierzchnia
110,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
870 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 263,64 zł
cena 469 000 
dom na sprzedaż - Chojna (gw), Narost

Szczecin, Dunikowo
hala na wynajem

6843117

Przedmiotem oferty jest wynajem powierzchni magazynowo-usługowej, w projektowanym nowoczesnym obiekcie przy ul. Wolframowej w Szczecinie. Idealny obiekt pod nowoczesny warsztat samochodowy dla samochodów ciężarowych. Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja, w pobliżu: •drogi ...

Powierzchnia
555,00 m2
Cena za m2
29,00 zł
cena 16 095 
hala na wynajem - Szczecin, Dunikowo

Police (gw), Pilchowo
działka na sprzedaż

6842651

DZIAŁKA NA INTYMNYM OSIEDLU W PILCHOWIE. Powierzchnia 1121m2, objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego, poniżej uwarunkowania z niego: - zabudowa wolno stojąca. - powierzchnia zabudowy do 30 % pow. działki. - wysokość zabudowy do 1,5 kondygnacji (do ...

Powierzchnia
1 121,00 m2
Cena za m2
274,75 zł
cena 308 000 
działka na sprzedaż - Police (gw), Pilchowo

Szczecin, Drzetowo
mieszkanie na sprzedaż

6842524

4 pokojowe rozkładowe mieszkanie w dzielnicy Drzetowo-Grabowo na ul. Radogoskiej (w pobliżu Wały Chrobrego, Galaxy, Park Żeromskiego). Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w kamienicy i ma 72 m2, w skład mieszkania wchodzą: 4 pokoje (jeden z antresolą), garderoba, ...

Powierzchnia
72,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 180,56 zł
cena 589 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Drzetowo

Szczecin, Gumieńce, Krakowska
dom na sprzedaż

6841983

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, z działającym warsztatem samochodowym, położony przy ul. Krakowskiej. Budynek murowany, pokryty sidingiem, z płaskim dachem pokrytym papą. Na dachu panele fotowoltaiczne. Dodatkowo w pokoju dziennym znajduje się kominek a w ...

Powierzchnia
218,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
285 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 275,23 zł
cena 1 150 000 
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce, Krakowska

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

6841477

Na wynajem lokal o powierzchni 17m2 o przeznaczeniu biurowym, magazynowym bądź usługowym, zlokalizowany w budynku biurowym w Centrum. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze jednokondygnacyjnego budynku.  Do dyspozycji najemców są dwie łazienki położone na pierwszym ...

Powierzchnia
17,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
38,24 zł
cena 650 
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem