Dobra (Szczecińska), Mierzyn
działka na sprzedaż

6854567

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana ,teren o łącznej powierzchni 5530m2 . Obiekty budowlane położone na działce wchodzą w skład kompleksu autoryzowanej branży działającej na rynku kilkadziesiąt lat w tym budynek główny z licznymi lokalami, salon  sprzedaży ...

Powierzchnia
5 530,00 m2
Cena za m2
1 989,15 zł
cena 11 000 000 
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn

Wolin (gw), Kołczewo
działka na sprzedaż

6852911

Działka o powierzchni 1000m2 w kompleksie działek ul. Osadników Wojskowych Kołczewo gm. Wolin. Dostępne jeszcze 2 działki z aktualnymi pozwoleniami na budowę . W kompleksie są już działki, na które obecnie właściciele uzyskiwali warunki zabudowy. . Prąd doprowadzony ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
200,00 zł
cena 200 000 
działka na sprzedaż - Wolin (gw), Kołczewo

Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

6852642

Mieszkanie dwupokojowe 33 m2 na Wyzwolenia Stan nieruchomości do odświeżenia Lokal składa się z  - pokoju z aneksem kuchennym  - sypialni  - łazienki  - przedpokoju  Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka Junkers.  Czynsz do zarządcy 519 zł.  Piwnica  Zapraszam ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 757,58 zł
cena 355 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin

Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

6852613

Kawalerka z balkonem o powierzchni 30m2, znajdująca się na osiedlu Reda City przy ul. Bronowickiej Lokal składa się z  - dużego pokoju z aneksem kuchennym - łazienki - korytarz  Wyposażenie mieszkania w cenie. Czynsz do zarządcy 360 zł, ogrzewanie miejskie  Lokal na ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
13 000,00 zł
cena 390 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin

Szczecin, Świerczewo
lokal na wynajem

6851947

Na wynajem lokale handlowo - usługowe bądź biurowe w parku handlowym na Świerczewie. Lokale o różnych powierzchniach z dużymi oknami/witryną. Na podłodze panele winylowe, ściany malowane na biało, w każdym lokalu znajduje się osobna łazienka. Dostępne są lokale o ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
68,25 zł
cena 4 300 
lokal na wynajem - Szczecin, Świerczewo

Wilczyn
działka na sprzedaż

6849204

Sprzedam działkę 1065 m² w Wilczynie! ​ Lokalizacja: Wilczyn to urokliwa wieś położona w gminie Oborniki Śląskie, zaledwie:​  4 km od Obornik Śląskich​ 30 km od Wrocławia​ Dzięki takiej lokalizacji, możesz cieszyć się spokojem wiejskiego życia, nie rezygnując ...

Powierzchnia
1 065,00 m2
Cena za m2
253,52 zł
cena 270 000 
działka na sprzedaż - Wilczyn
Kryteria wyszukiwania

rozumiem