Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

6876508

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej w Centrum Biurowym klasy A, zaprojektowanym z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań i najwyższej jakości materiałów. Architektura budynku łączy w sobie funkcjonalność, elegancję oraz dbałość o detale. Elastyczny ...

Powierzchnia
132,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
53,03 zł
cena 7 000 
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum
video
dom na sprzedaż - Wolin (gw), Wisełka

Wolin (gw), Wisełka
dom na sprzedaż

6876379

Wisełka / Międzyzdroje / Pomorze Zachodnie  Wyłącznie u Nas !  1 420 000 PLN  Dwa Domy nad Morzem ! Na Sprzedaż nieruchomość położona pomiędzy Jeziorem a Morzem Bałtyckim. Na wzgórzu , z widokiem na jezioro. Do Plaży ok. 1,5km , do jeziora 300m. Główny Dom ok. 100m2 ...

Powierzchnia
210,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 900 m²
Pokoje
9 pokoi
Cena za m2
6 761,90 zł
cena 1 420 000 
dom na sprzedaż - Wolin (gw), Wisełka

Szczecin, Śródmieście, Monte Cassino
mieszkanie na sprzedaż

6874956

Do sprzedaży duże mieszkanie 2 pokojowe położone przy ul. Monte Cassino (okolice Urzędu Miejskiego) Lokal w podstawowym standardzie, do remontu kapitalnego. Ściany malowane lub tapetowane, na podłodze wykładziny, pod którymi znajduje stara deska. Okna nowe PCV. Łazienka ...

Powierzchnia
70,77 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 912,96 zł
cena 560 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Śródmieście, Monte Cassino

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

6873272

Na wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni łącznej 55 m², zlokalizowany na pierwszym piętrze ogrodzonego i monitorowanego budynku. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń biurowych o powierzchni 15m2 i 40m2 oraz współdzielonej kuchni i 2 łazienek. Budynek zabezpieczony ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
60,00 zł
cena 3 300 
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

6873228

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu na wynajem w Centrum Szczecina. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, przy jednej z głównych ulic, tuż obok "Galerii KASKADA".  Na powierzchnię 108m2 składa się: sala główna, mniejsze pomieszczenie biurowe, ...

Powierzchnia
108,00 m2
Piętro
3
Cena za m2
62,04 zł
cena 6 700 
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Oborniki Śląskie
dom na sprzedaż

6873198

Na sprzedaż – Dom 163 m², stan surowy zamknięty, centrum Obornik Śląskich Powierzchnia użytkowa: 163 m² Układ: 5 pokoi Garaż: dwustanowiskowy Działka: 675 m² Stan: surowy zamknięty, ocieplony styropianem Położony w centrum Obornik Śląskich W sąsiedztwie tereny zielone ...

Powierzchnia
163,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
675 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 141,10 zł
cena 675 000 
dom na sprzedaż - Oborniki Śląskie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem