Szczecin, Stare Miasto
lokal na wynajem

6879312

Oferta lokalu na wynajem położonego na IV piętrze w kamienicy przy jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji jaką jest Stare Miasto i Wały Chrobrego. Kamienica położona jest w sąsiedztwie wielu instytucji publicznych tj. Urząd Skarbowy, Wojewódzka Komenda Policji, ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
4
Cena za m2
52,08 zł
cena 2 500 
lokal na wynajem - Szczecin, Stare Miasto

Rewal (gw), Niechorze
działka na sprzedaż

6878837

Na sprzedaż dwie działki w Niechorzu, przy ulicy Klifowej. 100m od zejścia na plażę, pierwsza linia zabudowy Działki o numerach 173/2 - 933m  oraz 173/1 - 1200m kanalizacja doprowadzona do każdej z działek zbiorniki na wodę prąd na działce Gaz w drodze Istnieję również ...

Powierzchnia
933,00 m2
Cena za m2
1 982,85 zł
cena 1 850 000 
działka na sprzedaż - Rewal (gw), Niechorze

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6878215

Mieszkanie w Centrum na ul. Partyzantów, blisko Brama Portowa. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w kamienicy  i ma 65,19 m2, w skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka, korytarz. Mieszkanie ciepłe, jasne, bardzo słoneczne. Ogrzewanie gazowe. Kamienica ...

Powierzchnia
65,19 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 357,11 zł
cena 609 990 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

6876770

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie przy ul. Kwiatowej w dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość ma 64m2 powierzchni, w której skład wchodzą 3 pokoje (w tym salon z wyjściem na balkon), kuchnia i łazienka.  Do mieszkania przynależy piwnica.  Ogrzewanie miejskie. Spółdzielcze ...

Powierzchnia
64,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 921,88 zł
cena 699 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin

Szczecin, Żydowce
mieszkanie na sprzedaż

6876765

Kawalerka po zakończonym w maju 2025r generalnym remoncie o powierzchni 17,5m2 na 2 piętrze w budynku wielorodzinnym Żydowce.  Budynek po termomodernizacji w bardzo dobrym stanie. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki. W trakcie remontu wymieniono ...

Powierzchnia
17,50 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
10 228,57 zł
cena 179 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Żydowce

Dobra (Szczecińska), Dołuje
działka na sprzedaż

6876510

DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ!!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Dołujach. Działka jest w kształcie prostokąta. Teren na którym znajduje się działka nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, Właściciel otrzymał ...

Powierzchnia
720,00 m2
Cena za m2
333,33 zł
cena 240 000 
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Dołuje
Kryteria wyszukiwania

rozumiem