Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

6883707

Na wynajem 3 pokojowy apartament w Hanza Tower. Nieruchomość o powierzchni 86m w skład której wchodzą: - przestronny salon z otwarta kuchnią, jadalnią  i pięknym widokiem na miasto - sypialnia I - sypialnia II - łazienka z prysznicem  - korytarz z miejscem do przechowywania  Mieszkanie ...

Powierzchnia
86,00 m2
Piętro
21
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
69,77 zł
cena 6 000 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum
video
dom na sprzedaż - Brzeżno, Rzepczyno

Brzeżno, Rzepczyno
dom na sprzedaż

6883396

Rzepczyno / Świdwin / Pomorze Zachodnie  Wyłącznie u Nas ! Na Sprzedaż coś naprawdę wyjątkowego – nieruchomość, która łączy przestrzeń, spokój, potencjał i gotowość do zamieszkania. To kawałek ziemi o powierzchni 5410 m2 w malowniczej gminie Brzeżno, zlokalizowany ...

Powierzchnia
142,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 274,65 zł
cena 749 000 
dom na sprzedaż - Brzeżno, Rzepczyno

Gryfino
dom na sprzedaż

6883282

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z własnym jeziorem – 1,5 ha z potencjałem zabudowy dodatkowej zabudowy! Oferujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjną nieruchomość gruntową zabudowaną o łącznej powierzchni 15 087 m², położoną zaledwie 10 minut jazdy samochodem od ...

Powierzchnia
70,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
15 087 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
44 985,71 zł
cena 3 149 000 
dom na sprzedaż - Gryfino

Szczecin, Płonia
pawilon na sprzedaż

6882479

Obiekt magazynowo usługowy o powierzchni około 1683m2,  3 kondygnacyjny o konstrukcji betonowo ceglanej z lat 90tych, na działce 2210m2 w dzielnicy Płonia Szczecin. Budynek użytkowany jako usługowo-handlowo-biurowy. W skład budynku wchodzą: -Piwnica o powierzchni ...

Powierzchnia
1 683,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 210 m²
Cena za m2
1 069,52 zł
cena 1 800 000 
pawilon na sprzedaż - Szczecin, Płonia

Szczecin, Gumieńce, Kwiatowa
garaz na wynajem

6881997

Do wynajęcia garaż - magazyn położony przy ul. Kwiatowej na os. Gumieńce. Garaż wolnostojący położony na prywatnej posesji, brama wjazdowa na pilota. Garaż nowy, zbudowany z płyty warstwowej, posadzka betonowa, ocieplona. Brama otwierana pilotem. Garaż posiada oświetlenie ...

Powierzchnia
21,08 m2
Cena za m2
0,00 zł
cena 1 000 
garaz na wynajem - Szczecin, Gumieńce, Kwiatowa

Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

6880822

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 4. piętrze w kamienicy przy ul. Jagiellońskiej. Nieruchomość ma 60m2 powierzchni, w której skład wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka i korytarz. Ogrzewanie miejskie. Czynsz ok 1200 zł z FR i zaliczkami. W okolicy parki, deptak Bogusława. Świetna ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 000,00 zł
cena 540 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin
Kryteria wyszukiwania

rozumiem