Wrocław
mieszkanie na sprzedaż

6896076

Wrocław ul. Oleśnicka - mieszkanie w śródmieściu z widokiem na Ostrów Tumski. Mieszkanie w sercu miasta w jego spokojnej i kameralnej wersji! 55,45 m2 przytulnej, jasnej i otwartej przestrzeni! Przedpokój, łazienka, sypialnia z widokiem na Ostrów Tumski i światła ...

Powierzchnia
55,45 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 181,24 zł
cena 620 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław

Dobra (Szczecińska), Mierzyn
mieszkanie na sprzedaż

6893814

Mierzyn ul Milenijna Duża kawalerka znajdująca się na pierwszym piętrze niskiego bloku z 2005 roku Mieszkanie ma 30m2 powierzchni w skład której wchodzi pokój z aneksem kuchennym, łazienka z wanną i komunikacja. Balkon typu francuskiego Czynsz do Zarządcy ok 120 ...

Powierzchnia
30,40 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
11 480,26 zł
cena 349 000 
mieszkanie na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn

Ostrowice
działka na sprzedaż

6893477

Na sprzedaż kompleks 6 działek rolno-budowlanych znajdujących się w Ostrowicach gm. Drawsko Pomorskie. Działka 290/10 - wielkość 4952 m2 - klasa gruntów RIVa, ŁIII, działka częściowo nachylona, zadrzewiona samosiejkami,  - cena 59.000 zł, Działka 290/11 - wielkość ...

Powierzchnia
4 952,00 m2
Cena za m2
11,91 zł
cena 59 000 
działka na sprzedaż - Ostrowice
video
mieszkanie na sprzedaż - Radowo Małe, Borkowo Wielkie

Radowo Małe, Borkowo Wielkie
mieszkanie na sprzedaż

6892433

Wieś Borkowo Wielkie / Łobez / Pomorze Zachodnie  Wyłącznie u Nas ! Na sprzedaż przytulne mieszkanie około 52m2 , na parterze budynku z czterema mieszkaniami. Dwa oddzielne pokoje , duża widna kuchnia, łazienka oraz dodatkowo spiżarnia. Budynek ocieplony. Ogrzewanie ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 076,92 zł
cena 160 000 
mieszkanie na sprzedaż - Radowo Małe, Borkowo Wielkie

Rymań, Gorawino
działka na sprzedaż

6892202

Wyłącznie u Nas !  Wieś Gorawino / Kołobrzeg / Pomorze Zachodnie  Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1211 m², położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Gorawino, gm. Rymań. Nieruchomość posiada ...

Powierzchnia
1 211,00 m2
Cena za m2
70,19 zł
cena 85 000 
działka na sprzedaż - Rymań, Gorawino

Gryfino
dom na wynajem

6891251

Świeżo wyremontowany dom w Gryfinie przy ul Łużyckiej 7 Pokoi, duża, osobna kuchnia, łazienka z kabiną, wc, korytarz 100m2 powierzchni Duży ogród do dyspozycji Kilka miejsc parkingowych Ogrzewanie gazowe Czynsz najmu 6 000 Dodatkowo media według zużycia Kaucja ...

Powierzchnia
100,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
49,00 zł
cena 4 900 
dom na wynajem - Gryfino
Kryteria wyszukiwania

rozumiem