Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

6926346

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 1. piętrze w wieżowcu z windą przy ul. 26 kwietnia.  Nieruchomość ma 44 m2 powierzchni, w której skład wchodzą salon z wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia, łazienka, osobna toaleta oraz korytarz.  Ogrzewanie miejskie.  Czynsz ok 500 zł (przy 2 osobach)  Mieszkanie obecnie wynajmowane. W pobliżu sklepy, szkoły, dużo zieleni. Dobrze skomunikowana okolica.  Zapraszam na prezentację.

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 909,09 zł
cena 480 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin

Szczecin, Centrum, al. Papieża Jana Pawła II
mieszkanie na wynajem

6925190

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, położone w ścisłym centrum przy al. Papieża Jana Pawła II. Adaptacja poddasza. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, zaaranżowany w nowoczesnym stylu - salon otwarty na przedpokój, połączony z aneksem kuchennym, duża sypialnia. ...

Powierzchnia
46,12 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
56,37 zł
cena 2 600 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum, al. Papieża Jana Pawła II

Szczecin
mieszkanie na wynajem

6924051

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe przy samym Centrum Szczecina z niesamowitym widokiem na panoramę Szczecina oraz dużym narożnym  balkonem otaczającym kuchnie i salon. W budynku winda. Dodatkowym atutem jest miejsce parkingowe w budynku za jedyne 300 zł miesięcznie. Mieszkanie ...

Powierzchnia
54,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
59,26 zł
cena 3 200 
mieszkanie na wynajem - Szczecin

Dobra (Szczecińska), Lubieszyn
dom na wynajem

6923956

Na wynajem wyjątkowa nieruchomość po stronie Niemieckiej, w miejscowości Bergholz jedynie 20 min jazdy od Szczecina. Stylowo urządzony dom o powierzchni 190 m2 . Do nieruchomości należy również osobny budynek przekształcony na mieszkanie dla gości lub starszych dzieci ...

Powierzchnia
190,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 800 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
44,74 zł
cena 8 500 
dom na wynajem - Dobra (Szczecińska), Lubieszyn

Kołobrzeg
mieszkanie na sprzedaż

6923044

Na sprzedaż ekskluzywny apartament – 93 m² z prywatnym tarasem 100 m²   Oferujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 93 m², wykończony w najwyższym standardzie.   Układ pomieszczeń:   przestronny salon z aneksem kuchennym,   2 sypialnie,   pokój kąpielowy.     Standard ...

Powierzchnia
93,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
24 193,55 zł
cena 2 250 000 
mieszkanie na sprzedaż - Kołobrzeg
video
dom na sprzedaż - Pyrzyce (gw), Turze

Pyrzyce (gw), Turze
dom na sprzedaż

6919579

Wieś Turze / Pyrzyce / Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas !  Na sprzedaż dom wielopokoleniowy o powierzchni użytkowej 280 m2, na działce 3500 m2. Dom posiada 10 pokoi, 2 korytarze, 2 łazienki, 2 kuchnie, pomieszczenie gospodarcze, spiżarnia oraz piwnicę. Ogrzewanie ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 500 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
1 633,33 zł
cena 490 000 
dom na sprzedaż - Pyrzyce (gw), Turze
Kryteria wyszukiwania

rozumiem