Międzyzdroje
osr_wypoczynkowy na sprzedaż

6942113

Oferta sprzedaży ośrodka wypoczynkowego w Międzydrojach.  Ośrodek rozłożony jest na dwa budynki połączone wspólnym parkingiem. Do każdego pokoju jest osobne wejście z zewnątrz, zapewniające komfort i poczucie intymności. Pokoje wyposażone są w łazienki, płaskie telewizory, ...

Powierzchnia
361,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
758 m²
Cena za m2
4 570,64 zł
cena 1 650 000 
osr_wypoczynkowy na sprzedaż - Międzyzdroje

Szczecin, Żelechowa
mieszkanie na sprzedaż

6939633

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Żelechowa w Szczecinie. Znajduje się na 1 piętrze niskiego 4-piętrowego bloku.  Zajmuje powierzchnię 54 m2 i składa się z: Salon z balkonem - 22,61m2 Pokój - 11,56m2 Kuchnia - 9,53m2 Przedpokój - 6,64m2 Łazienka ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 870,37 zł
cena 479 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Żelechowa

Dubaj
mieszkanie na sprzedaż

6938440

Na sprzedaż apartamenty w Dubaju. Poznaj nowy symbol współczesnego luksusu w sercu Dubaju. Ta prestiżowa inwestycja składa się z bliźniaczych, 26-piętrowych wież z eleganckimi fasadami i artystyczną symetrią, które tworzą wyjątkowy punkt orientacyjny na mapie miasta. ...

Powierzchnia
35,50 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
22 197,18 zł
cena 788 000 
mieszkanie na sprzedaż - Dubaj

Gryfino
działka na sprzedaż

6937470

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Gryfinie  oferta na wyłączność Działka położona jest na ul. Amii Krajowej, co gwarantuje dogodny dojazd zarówno w stronę jezior jak i wylotówki z Gryfina. Dojazd do działki asfaltowy.  Ułożenie względem ...

Powierzchnia
1 739,00 m2
Cena za m2
229,44 zł
cena 399 000 
działka na sprzedaż - Gryfino
video
dom na sprzedaż - Pyrzyce (gw), Mielęcin

Pyrzyce (gw), Mielęcin
dom na sprzedaż

6937366

Wieś Mielęcin / Pyrzyce / Pomorze Zachodnie  Wyłącznie u Nas !  Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 75 m² położona w miejscowości Mielęcin, w gminie Pyrzyce. Dom znajduje się w zabudowie szeregowej i wymaga generalnego remontu. W skład nieruchomości wchodzą cztery ...

Powierzchnia
80,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 000 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
1 875,00 zł
cena 150 000 
dom na sprzedaż - Pyrzyce (gw), Mielęcin
video
dom na sprzedaż - Warnice, Kłęby

Warnice, Kłęby
dom na sprzedaż

6936781

Wieś Kłęby / Pyrzyce / Pomorze Zachodnie  Wyłącznie u Nas !  Na Sprzedaż Nieruchomość z niezależnym wejściem w budynku wielorodzinnym. Wspólnota. Parter - ganek, łazienka, kuchnia, dwa pokoje. Pietro - trzy pokoje. Strych. Pod kuchnią piwniczka z wejściem z zewnątrz ...

Powierzchnia
80,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 250,00 zł
cena 260 000 
dom na sprzedaż - Warnice, Kłęby
Kryteria wyszukiwania

rozumiem