nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Niebuszewo

Szczecin, Niebuszewo
mieszkanie na sprzedaż

7112375

Stylowe 2 pokoje przy Fabryce Wody Na sprzedaż świeżo wyremontowane, dopracowane mieszkanie o powierzchni 46 m², położone przy Fabryce Wody w Szczecinie. To mieszkanie zostało stworzone z myślą o wygodnym życiu. Jest nowoczesne, funkcjonalne i spójne stylistycznie, ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 152,17 zł
cena 559 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Niebuszewo
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

7112190

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w Gryfinie | balkon | duża piwnica | pełna własność Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w Gryfinie, na górnym tarasie, blisko sklepów, restauracji, szkoły. To propozycja dla osób, które szukają mieszkania ...

Powierzchnia
54,30 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 445,49 zł
cena 349 990 
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

7112006

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście z dodatkową przestrzenią do aranżacji! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m², położone na 4 piętrze zadbanego budynku z cegły przy ul. Czesława. Nieruchomość znajduje się w ścisłym ...

Powierzchnia
70,10 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 118,40 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Warszewo

Szczecin, Warszewo
mieszkanie na wynajem

7111377

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem w Szczecinie (Warszewo)! Nieopodal sklep Netto, stacja Shell, przystanki autobusowe. Mieszkanie składa się z 2 pokoi kuchni w aneksie, przedpokoju, oraz łazienki z WC- łącznie ok. 36 m2. Przynależy ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
79,17 zł
cena 2 850 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Warszewo
nowa oferta
działka na sprzedaż - Police (gw), Przęsocin, Kościelna

Police (gw), Przęsocin, Kościelna
działka na sprzedaż

7110846

OBNIŻKA CENY DO KOŃCA MAJA 2026 R. Do sprzedaży działka położona w Przęsocinie przy ul Kościelnej. Działka w kształcie prostokąta, teren płaski, opadający w końcowej części w stronę strumienia Przęsocińska Struga, z dostępem do strumienia. Front działki 20 m, rodzaj ...

Powierzchnia
1 899,00 m2
Cena za m2
400,21 zł
cena 760 000 
działka na sprzedaż - Police (gw), Przęsocin, Kościelna
nowa oferta
działka na sprzedaż - Police (gw), Przęsocin, Kościelna

Police (gw), Przęsocin, Kościelna
działka na sprzedaż

7110845

OBNIŻKA CENY DO KOŃCA MAJA 2026 R. Do sprzedaży działka położona w Przęsocinie przy ul Kościelnej. Działka w kształcie prostokąta, teren płaski, opadający w końcowej części w stronę strumienia Przęsocińska Struga, z dostępem do strumienia. Front działki 21 m, rodzaj ...

Powierzchnia
1 662,00 m2
Cena za m2
400,12 zł
cena 665 000 
działka na sprzedaż - Police (gw), Przęsocin, Kościelna
Kryteria wyszukiwania

rozumiem