szczecin, Zachód
mieszkanie na sprzedaż

6980208

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,26m2 z balkonem i piwnicą o pow.5m2 zlokalizowane w spokojnym, zielonym miejscu z dużą przestrzenią do parkowania ,placami zabaw, zielenią  . Blok z lat 70-tych, ocieplony. Wchodząc od strony klatki schodowej  do budynku ...

Powierzchnia
33,26 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 974,14 zł
cena 365 000 
mieszkanie na sprzedaż - szczecin, Zachód

Gryfino
mieszkanie na wynajem

6979542

Na wynajem oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe, położone w cichej części Gryfina, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w bliskiej odległości od sklepów, punktów usługowych oraz przystanków komunikacji miejskiej. Lokal składa się z ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
41,82 zł
cena 2 300 
mieszkanie na wynajem - Gryfino

Szczecin, Turzyn
mieszkanie na sprzedaż

6977666

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z balkonem w kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 100m w skład której wchodzą: - duży pokój/ salon - pokój I - biuro - pokój II - sypialnia dziecięca - pokój III - sypialnia  - kuchnia z wyjściem na balkon - garderoba - łazienka z ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 990,00 zł
cena 799 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Turzyn

Kołbaskowo, Warzymice, Tęczowe Ogrody
garaz na sprzedaż

6977352

Do sprzedaży garaż położony w Warzymicach na os. Tęczowe Ogrody. Garaż położony w parterze budynku mieszkalnego, posiada oświetlenie. Osiedle ogrodzone, wjazd na teren osiedla bramą sterowaną pilotem. Czynsz do wspólnoty wynosi 158,27 zł. Dodatkowe opłaty to zużycie ...

Powierzchnia
24,20 m2
Cena za m2
4 545,45 zł
cena 110 000 
garaz na sprzedaż - Kołbaskowo, Warzymice, Tęczowe Ogrody

Szczecin, Zdroje, Wspólna
działka na sprzedaż

6977248

Do sprzedaży działka pod usługi: magazyny, hale, składowanie, itp., położona w Szczecinie przy ul. Wspólnej. Nieruchomość niezabudowana, teren płaski z dostępem do drogi publicznej ul. Wspólnej. Teren działki w kształcie prostokąta, szerokość frontu działki 23,50 m, ...

Powierzchnia
4 914,00 m2
Cena za m2
172,98 zł
cena 850 000 
działka na sprzedaż - Szczecin, Zdroje, Wspólna

Szczecin, Turzyn, Bolesława Śmiałego
mieszkanie na sprzedaż

6977241

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, dwupoziomowe, położone przy Bolesława Śmiałego (przy przychodni). Adaptacja poddasza: - pokój dzienny z aneksem kuchennym 15,55 m2, - sypialnia 7,80 m2, - sypialnia na drugim poziomie 10,90 m2, - łazienka 5,34 m2, - korytarz 2,64 ...

Powierzchnia
42,23 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 816,24 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Turzyn, Bolesława Śmiałego
Kryteria wyszukiwania

rozumiem