Nowe Warpno (gw), Brzózki
działka na sprzedaż

6991808

Na sprzedaż piękna działka w miejscowości BRZÓZKI..  Brzózki to niewielka wioska w gminie Nowe Warpno w powiecie polickim, w odległości 25 min drogi od Polic i 10 min od Nowego Warpna, tuż przy Zalewie Szczecińskim.  Działka o powierzchni 1029m2 położona jest w pieknym ...

Powierzchnia
1 029,00 m2
Cena za m2
154,52 zł
cena 159 000 
działka na sprzedaż - Nowe Warpno (gw), Brzózki

Gryfino (gw), Pniewo
działka na sprzedaż

6991293

MPZP=GWARANCJA MOŻLIWOŚCI WYBUDOWANIA- MOZLIWOŚĆ PARTERÓWKI Zapraszam do zapoznania się z działką położoną w Pniewie blisko ulicy Klonowej. okolice pełne miejsc spacerowych, lasów, całkiem niedaleko znajduje się sklep spożywczy.  Nieruchomość o powierzchni 880 ...

Powierzchnia
880,00 m2
Cena za m2
237,50 zł
cena 209 000 
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Pniewo

Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na wynajem

6990669

Do wynajęcia dwupoziomowe jasne mieszkanie z balkonem na Gumieńcach. Mieszkanie zostało w pełni wyposażone i jest gotowe do zamieszkania. Dwupokojowa nieruchomość mieści się na dwóch kondygnacjach i składa z: przedpokoju dużego salonu z wyjściem na balkon otwartej ...

Powierzchnia
77,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
46,75 zł
cena 3 600 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Majowe
mieszkanie na sprzedaż

6989032

Przedstawiamy Państwu rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w dogodnej dzielnicy miasta, osiedlu Majowym! Oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,2 m², położone na 2 piętrze w niskim bloku z końca lat 80. na osiedlu Majowym. Budynek ...

Powierzchnia
49,20 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 351,63 zł
cena 558 500 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Majowe

Świnoujście , Warszów
lokal na sprzedaż

6988765

Na sprzedaż Tawerna Białe Żagle zlokalizowana w dzielnicy Warszów w Świnoujściu, przy ul. Barlickiego. To znane i rozpoznawalne miejsce, bardzo dobrze kojarzone przez lokalnych mieszkańców, z ugruntowaną pozycją na rynku gastronomicznym. Lokal jest w pełni przygotowany ...

Powierzchnia
73,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 205,48 zł
cena 599 000 
lokal na sprzedaż - Świnoujście , Warszów

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

6988723

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73,7 m², położone w rejonie ulicy Narutowicza, blisko centrum Szczecina. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w budynku z 2000 roku.   Mieszkanie składa się z trzech rozkładowych pokoi: salonu z wyjściem ...

Powierzchnia
73,70 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 905,02 zł
cena 730 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem