Widuchowa, Dębogóra
działka na sprzedaż

6995662

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej ze stawem położonej w Dębogórze gm. Widuchowa w otoczeniu lasów i zbiorników wodnych.  Działka o powierzchni 19 600 m2 o klasoużytkach RIVa, RV, N na której znajduje się mały zbiornik wodny oraz dwa małe ...

Powierzchnia
19 600,00 m2
Cena za m2
15,30 zł
cena 299 900 
działka na sprzedaż - Widuchowa, Dębogóra

Międzyzdroje
dom na sprzedaż

6993816

Oferta sprzedaży ośrodka wypoczynkowego w Międzydrojach.  Ośrodek rozłożony jest na dwa budynki połączone wspólnym parkingiem. Do każdego pokoju jest osobne wejście z zewnątrz, zapewniające komfort i poczucie intymności. Pokoje wyposażone są w łazienki, płaskie telewizory, ...

Powierzchnia
361,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
758 m²
Pokoje
15 pokoi
Cena za m2
4 570,64 zł
cena 1 650 000 
dom na sprzedaż - Międzyzdroje
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6993814

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 52 m² (po podłodze) - na poddaszu kamienicy - przy Złotym Szlaku, tuż przy Alei Jana Pawła II i Jasnych Błoniach – absolutnie topowa lokalizacja w centrum Szczecina. Dwustronne, w pełnym rozkładzie, do zamieszkania lub dalszej aranżacji. ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 326,92 zł
cena 485 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Police
lokal na sprzedaż

6992792

Lokal usługowy na sprzedaż – Police, ul. Piłsudskiego Na sprzedaż lokal usługowy położony w Policach przy ul. Piłsudskiego – w szeregu funkcjonujących punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych. Lokal znajduje się przy ruchliwej ulicy, z dużymi witrynami od ...

Powierzchnia
145,40 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 121,05 zł
cena 890 000 
lokal na sprzedaż - Police

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

6992518

Mieszkanie do wynajęcia dla firmy – Szczecin, ul. Jagiellońska Do wynajęcia mieszkanie przeznaczone dla firmy zatrudniającej pracowników. Lokal znajduje się w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej, na parterze w kamienicy. Bardzo dobra lokalizacja – w pobliżu przystanki ...

Powierzchnia
90,40 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
44,25 zł
cena 4 000 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście

Szczecin, Łasztownia
lokal na wynajem

6992184

Przedstawiamy Państwu do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy – blisko centrum miasta! Oferujemy do wynajęcia nowopowstały lokal biurowy położony w odległości ok. 1 km od Centrum miasta. Łączna powierzchnia lokalu wynosi ok. 140 m², z możliwością wynajęcia pojedynczych ...

Powierzchnia
140,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
40,00 zł
cena 5 600 
lokal na wynajem - Szczecin, Łasztownia
Kryteria wyszukiwania

rozumiem