Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na wynajem

6996839

Apartament 2-pokojowy o powierzchni 54 m² + 15 m² tarasu, położony na 7. piętrze nowoczesnego apartamentowca Reda City z 2021 roku. Budynek z windą. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska. Atuty nieruchomości: Apartament ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
7
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
55,56 zł
cena 3 000 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6996794

Przedstawiamy na sprzedaż przestronne mieszkanie 142,5 m² w wyremontowanej kamienicy – Centrum miasta! Na pierwszym piętrze zadbanej, ocieplonej kamienicy w samym sercu miasta znajduje się wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 142,5 m². Nieruchomość przeszła w 2022 ...

Powierzchnia
142,50 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 607,02 zł
cena 799 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Bierzwnik, Wygon
działka na sprzedaż

6996486

Działki budowlane 3000 m² – Wygon | w sercu jezior i lasów     Są miejsca, w których cisza naprawdę jest ciszą, a poranki pachną lasem. Właśnie tutaj – w miejscowości Wygon, powiat choszczeński, gmina Bierzwnik – znajdują się działki budowlane o powierzchni 3000 ...

Powierzchnia
3 003,00 m2
Cena za m2
39,96 zł
cena 120 000 
działka na sprzedaż - Bierzwnik, Wygon

Szczecin, Podjuchy
mieszkanie na sprzedaż

6996075

  Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Podjuchach w bardzo cichej okolicy.  W pobliżu nieruchomości znajdują się liczne sklepy, co zapewnia wygodę codziennego funkcjonowania bez konieczności dalszych dojazdów a także szkoły, żłobki oraz przedszkola, ...

Powierzchnia
37,45 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
9 052,07 zł
cena 339 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Podjuchy

Dobrzany (gw), Bytowo
mieszkanie na sprzedaż

6996045

Wieś Bytowo / Dobrzany / Pomorze Zachodnie  Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Bytowie o powierzchni 38 m², położone na pierwszym piętrze. To propozycja dla osób szukających kompaktowego lokum w dobrej lokalizacji – zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
1 973,68 zł
cena 75 000 
mieszkanie na sprzedaż - Dobrzany (gw), Bytowo

Szczecin, Mierzyn
mieszkanie na sprzedaż

6996008

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 81,7 m², położone na 1. piętrze nowoczesnej zabudowy wielorodzinnej z 2017 roku, w Mierzynie przy ul. Zacisznej 30. Lokal usytuowany jest w skrajnym segmencie szeregowca, co zapewnia kameralny charakter i większą prywatność. Atuty ...

Powierzchnia
81,70 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 758,87 zł
cena 879 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Mierzyn
Kryteria wyszukiwania

rozumiem