Police
mieszkanie na sprzedaż

7000231

Pierwsze mieszkanie? Zacznij tutaj. | 2 pokoje | balkon | ul. Roweckiego | Police Jeśli masz dość wynajmu i myślisz o czymś swoim – to może być dobry moment. To mieszkanie jest idealne na start. Rozsądny metraż, funkcjonalny układ i realna możliwość zakupu nawet bez ...

Powierzchnia
47,06 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 968,55 zł
cena 375 000 
mieszkanie na sprzedaż - Police

Węgorzyno (gw), Cieszyno
działka na sprzedaż

6999057

Działka rolna o powierzchni 19,68 ha w obrębie Cieszyno  gm. Węgorzyno. Działka jest zagospodarowana rolniczo, w skład wchodzą obszary RIVa -11,66 ha, RV- 4,18 ha, RVI- 0,62 ha,  ŁV -1,2 ha, ŁVI- 1,16 ha, LSVI- 0,86ha. Dojazd drogą asfaltową (droga krajowa 20 i droga ...

Powierzchnia
196 800,00 m2
Cena za m2
3,70 zł
cena 728 000 
działka na sprzedaż - Węgorzyno (gw), Cieszyno

Szczecin, Zdroje
mieszkanie na sprzedaż

6997533

Rodzinne mieszkanie w zielonej części Szczecina – Zdroje To miejsce stworzone do codziennego, spokojnego życia. 64 m² funkcjonalnej przestrzeni, w której każdy domownik znajdzie swój kąt – jasny salon na wspólne chwile, dwie sypialnie zapewniające prywatność oraz oddzielna ...

Powierzchnia
64,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 578,12 zł
cena 549 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Zdroje

Chojna
działka na sprzedaż

6997425

Na sprzedaż 2 działki budowlane – Chojna Z wydanymi warunkami zabudowy | przy drodze | media w pobliżu Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Chojnie (obręb geodezyjny Chojna 6) z wydaną decyzją o warunkach zabudowy. Dla nieruchomości wydano warunki zabudowy ...

Powierzchnia
1 004,00 m2
Cena za m2
128,49 zł
cena 129 000 
działka na sprzedaż - Chojna

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6997343

Kawalerka po generalnym remoncie o powierzchni 14,24 na parterze w wyremontowanej kamienicy w centrum przy Parku Andersa. Generalny remont i wyposażenie wykonano w grudniu 2025r, do tej pory lokal nie był używany. Mieszkanie składa się z pokoju, aneksu kuchennego ...

Powierzchnia
14,24 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
15 168,54 zł
cena 216 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Wełtyń
działka na sprzedaż

6997008

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna w Wełtyniu o powierzchni 25 477 m² o numerze 459/9, z dużym potencjałem zabudowy mieszkaniowej. To idealna propozycja dla dewelopera lub inwestora szukającego gruntu pod kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. Potencjał ...

Powierzchnia
25 477,00 m2
Cena za m2
33,32 zł
cena 849 000 
działka na sprzedaż - Wełtyń
Kryteria wyszukiwania

rozumiem