Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

7003667

Nieszablonowe mieszkanie z duszą - 1 piętro, śródmieście, blisko parku Andersa!   Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, klimatycznego mieszkania o powierzchni ok. 58m2, położonego w samym sercu Szczecina, przy ul. Edmunda Bałuki.  W pobliżu nieruchomości ...

Powierzchnia
58,86 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 419,64 zł
cena 319 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Śródmieście

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

7003577

Do wynajęcia kawalerka – centrum Szczecina, ul. Krzywoustego Oferuję na wynajem przytulną, słoneczną kawalerkę w centrum Szczecin – ul. Krzywoustego. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze i składa się z: pokoju z aneksem kuchennym, antresoli ...

Powierzchnia
20,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
90,00 zł
cena 1 800 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

7002776

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na ul. Pomorskiej w Gryfinie z wieloma udogodnieniami- przeczytaj opis Budynek w którym położone jest mieszkanie jest 4 rodzinny na działce o powierzchni 614 m2. Zarządca dba o nieruchomość, która jest po ...

Powierzchnia
48,96 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 716,91 zł
cena 279 900 
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
działka na sprzedaż

7002763

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki położonej w Gryfinie na ul. Czechosłowackiej w sąsiedztwie nowo budowanych domów jednorodzinnych.  Nieruchomość zlokalizowana jest zaraz przy nowo powstających budynkach, nieopodal ogródki działkowe, oraz droga asfaltowa. ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
172,64 zł
cena 189 900 
działka na sprzedaż - Gryfino

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

7002214

Przedstawiamy 3 pokojowe mieszkanie w cichym zielonym Centrum miasta blisko CH "GALAXY"! SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU! Na sprzedaż przytulne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,5 m², położone w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Hanza Tower. ...

Powierzchnia
56,50 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 000,00 zł
cena 565 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

7001693

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży rozkładowego mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 50,37 m2. Mieszkanie jest zlokalizowane na 3 piętrze w budynku z 1952 roku, położonym w samym Centrum Szczecina, przy Alei Papieża Jana Pawła II, na odcinku zwanym przez ...

Powierzchnia
50,37 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 708,16 zł
cena 489 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem