video
dom na sprzedaż - Recz (gw), Grabowiec

Recz (gw), Grabowiec
dom na sprzedaż

7006066

Wieś Grabowiec / Recz / Pomorze Zachodnie Wyłącznie u nas! Na sprzedaż lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość z ogrodem, położony w spokojnej miejscowości Grabowiec w okolicach Recza (Pomorze Zachodnie). Nieruchomość stanowi niezależną część budynku, w ...

Powierzchnia
60,00 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 416,67 zł
cena 265 000 
dom na sprzedaż - Recz (gw), Grabowiec

Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na sprzedaż

7004816

Trzypokojowe, widne i kompletnie wyposażone mieszkanie z ogrodem na sprzedaż. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu garażu w hali z bezpośrednim dostępem z klatki schodowej. Cicha i spokojna okolica, dobrze skomunikowana z centrum Szczecina.     Zapraszam do zapoznania ...

Powierzchnia
72,16 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 957,32 zł
cena 935 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce

Police
działka na sprzedaż

7004555

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży prawa użytkowania wieczystego terenu komercyjnego o powierzchni 8116 m2, położonego pośród zabudowy przemysłowej w Policach przy ul. Tanowskiej. Działka jest zabudowana budowlą - wiatą stalową o powierzchni zabudowy ...

Powierzchnia
8 116,00 m2
Cena za m2
290,00 zł
cena 2 353 640 
działka na sprzedaż - Police

Police
działka na wynajem

7004266

DO WYNAJĘCIA – DUŻY PLAC Z ZAPLECZEM - Police Szukasz miejsca pod maszyny budowlane, bazę sprzętu, składowanie materiałów albo zaplecze dla firmy? Tu masz wszystko w jednym miejscu – duży, ogrodzony teren i pełne zaplecze techniczne. Lokalizacja: Police Dobry dojazd, ...

Powierzchnia
100,00 m2
Cena za m2
3,00 zł
cena 300 
działka na wynajem - Police

Dobrzany (gw), Sierakowo
dom na sprzedaż

7004244

Wyłącznie u Nas !  Wieś Sierakowo / Dobrzany / Pomorze Zachodnie  Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Sierakowo – działka nr 28/8 o powierzchni 5 149 m² z zabudowaniami oraz stawem. To propozycja dla osób szukających miejsca z potencjałem inwestycyjnym ...

Powierzchnia
246,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 149 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
1 829,27 zł
cena 450 000 
dom na sprzedaż - Dobrzany (gw), Sierakowo

Szczecin, Turzyn
mieszkanie na sprzedaż

7004158

Na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie przy ulicy Szwoleżerów.  o powierzchni całkowitej 83m, a użytkowej 69,5m  Mieszkanie jest adaptacja poddasza ( przeprowadzona około 2000 roku ), znajduję się na IV piętrze, a  w skład jego wchodzą: - Przestronny salon z w pełni ...

Powierzchnia
69,50 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 625,90 zł
cena 530 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Turzyn
Kryteria wyszukiwania

rozumiem