Szczecin, Zawadzkiego
mieszkanie na wynajem

7069803

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, położone przy ul. Zawadzkiego, przy NETTO. Mieszkanie rozkładowe o dwustronnej północno południowej ekspozycji okien; pokój dzienny od południa, sypialnia i kuchnia od północy. Lokal w stanie idealnym, na podłodze terakota, ściany ...

Powierzchnia
42,60 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
70,42 zł
cena 3 000 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Zawadzkiego

Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na sprzedaż

7069738

Polecam bardzo funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 49,14 m2. Położone na parterze w budynku 5-piętrowym, oddanym do użytku w latach 80-tych, na osiedlu Reda w Szczecinie.   Własność: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.   Mieszkanie: -obszerny salon ...

Powierzchnia
49,14 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 561,66 zł
cena 519 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce

Węgorzyno (gw), Winniki
mieszkanie na sprzedaż

7068896

Wieś Winniki / Węgorzyno / Pomorze Zachodnie Wyłącznie U Nas ! Cena: 75 000 PLN Na sprzedaż mieszkanie w budynku czterolokalowym. Lokal składa się z: 2 pokoi, kuchni, łazienki, spiżarni, przedpokoju. Łączna powierzchnia mieszkania wynosi około 53 m². Dodatkowo do ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
1 415,09 zł
cena 75 000 
mieszkanie na sprzedaż - Węgorzyno (gw), Winniki

Szczecin, Pogodno
mieszkanie na sprzedaż

7063543

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w jednym z najbardziej cenionych osieli Szczecina – na Pogodnie, przy ul. Rostworowskiego. To miejsce zachwyca spokojem, kameralnym charakterem oraz wyjątkowym klimatem. Ciche, brukowane uliczki, dużo zieleni, ...

Powierzchnia
39,05 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 934,70 zł
cena 348 900 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Pogodno

Dobra (Szczecińska), Wąwelnica
działka na sprzedaż

7025279

Działka budowlana 1080 m² z warunkami zabudowy – Wąwelnica Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1080 m² położona w miejscowości Wąwelnica w gminie Dobra (Szczecińska), w pobliżu Szczecin. Dla nieruchomości została wydana decyzja o warunkach zabudowy, pozwalająca ...

Powierzchnia
1 080,00 m2
Cena za m2
254,63 zł
cena 275 000 
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Wąwelnica
video
dom na sprzedaż - Recz (gw), Grabowiec

Recz (gw), Grabowiec
dom na sprzedaż

7008426

Wieś Grabowiec / Recz / Pomorze Zachodnie Wyłącznie u nas! Cena: 160 000 PLN Na sprzedaż lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość z ogrodem, położony w spokojnej miejscowości Grabowiec w okolicach Recza (Pomorze Zachodnie). Nieruchomość stanowi niezależną ...

Powierzchnia
88,00 m2
Cena za m2
1 818,18 zł
cena 160 000 
dom na sprzedaż - Recz (gw), Grabowiec
Kryteria wyszukiwania

rozumiem