video
dom na sprzedaż - Nowe Warpno

Nowe Warpno
dom na sprzedaż

7075040

Wyłącznie u Nas !  Nowe Warpno / Police / Pomorze Zachodnie  Wyjątkowa oferta nieruchomości klasy premium – nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, zlokalizowany w urokliwej miejscowości Nowe Warpno (gmina Police), stanowiący idealne połączenie komfortu, ...

Powierzchnia
108,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
650 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 296,30 zł
cena 680 000 
dom na sprzedaż - Nowe Warpno

Szczecin, Bukowe
mieszkanie na sprzedaż

7074983

Przedstawiamy na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49,4 m², położone przy ul. Swojskiej w dzielnicy Bukowe–Klęskowo! Lokal znajduje się w zadbanym budynku z 1992 roku, który przeszedł termomodernizację, a klatka schodowa została wyremontowana. ...

Powierzchnia
49,40 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 493,93 zł
cena 469 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Bukowe

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

7074709

Na wynajem przestronny lokal usługowy zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina, przy jednej z głównych ulic – ul. Krzywoustego. To miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszych, co zapewnia doskonałą widoczność i potencjał dla prowadzenia działalności. Lokal usytuowany ...

Powierzchnia
214,50 m2
Piętro
parter
Cena za m2
34,97 zł
cena 7 500 
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Stare Czarnowo, Dębina
mieszkanie na sprzedaż

7074666

Zapraszam do zapoznania się z ofertą położoną w Dębinie. Jest to miejscowość położona w gm. Stare Czarnowo (strefa nadgraniczna) w okolicy jeziora:  Żelewko (1,7km) i Miedwie (9km), Glinna (13km) i Będgoszcz(8km). Niewątpliwym atutem jest dojazd do Szczecina który zajmuje ...

Powierzchnia
92,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 923,91 zł
cena 269 000 
mieszkanie na sprzedaż - Stare Czarnowo, Dębina

Oborniki Śląskie, Jary
działka na sprzedaż

7074575

Działka budowlana 35 arów – Jary, blisko lasu. Cisza, przestrzeń i szybki dojazd do Wrocławia to nie jedyne atuty. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 35 arów w miejscowości Jary koło Obornik Śląskich. Nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy bezpośrednio ...

Powierzchnia
3 500,00 m2
Cena za m2
200,00 zł
cena 700 000 
działka na sprzedaż - Oborniki Śląskie, Jary
video
dom na sprzedaż - Łobez (gw), Rożnowo Łobeskie

Łobez (gw), Rożnowo Łobeskie
dom na sprzedaż

7073508

Wieś Rożnowo Łobeskie / Pomorze Zachodnie  Wyłącznie u Nas !  Na Sprzedaż Dom Bliźniak w spokojnej, cichej wiosce otoczonej polami i lasami. Dom o powierzchni ok. 70m2 , Dwa duże pokoje , duża kuchnia , duża łazienka , korytarz, przedsionek oraz duże poddasze. Dom ...

Powierzchnia
70,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 650 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 642,86 zł
cena 255 000 
dom na sprzedaż - Łobez (gw), Rożnowo Łobeskie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem