Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

5647192

Do wynajęcia pokoje w mieszkaniu sześciopokojowym. Pokoje w pełni umeblowane: kanapa, szafa, stolik , krzesło, półki. W pokojach pościel, ręczniki. Wspólna kuchnia- wyposażona. Dwie łazienki z prysznicami i WC. Pralnia. Dodatkowo na wyposażeniu:  prasowalnica, pralka, ...

Powierzchnia
96,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
9,90 zł
cena 950 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Kołbaskowo, Warzymice
mieszkanie na wynajem

5596559

Do wynajęcia komfortowa  kawalerka znajdująca się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Różanym w Warzymicach. Kawalerka składa się z przestronnego pokoju połączonego z kuchnią, dużej łazienki z kabiną prysznicową. Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe. Do mieszkania ...

Powierzchnia
27,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
70,37 zł
cena 1 900 
mieszkanie na wynajem - Kołbaskowo, Warzymice

Dziwnów (gw), Łukęcin
mieszkanie na sprzedaż

5510324

Apartament 5 pokojowy 2 poziomowy o powierzchni całkowitej około 100m2 i powierzchni użytkowej 37m2 (tak zapisane w KW) na 4 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą w kompleksie Blue Mare w Łukęcinie.  Apartamentowiec położony w pierwszej linii zabudowy od plaży, ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
4
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 900,00 zł
cena 790 000 
mieszkanie na sprzedaż - Dziwnów (gw), Łukęcin

Drawno (gw), Dominikowo
działka na sprzedaż

5408981

Działka   o powierzchni 3000m2 w Dominikowie, gmina Drawno. Działka nie jest ogrodzona, niezagospodarowana. Sąsiaduje z rzeczką stanowiącą dopływ Drawy. Obok działki z domami rekreacyjnymi. W drodze uzbrojenie (woda, gaz, prąd). W Dominikowie jest piękna plaża nad bardzo ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
65,00 zł
cena 195 000 
działka na sprzedaż - Drawno (gw), Dominikowo

Szczecin, Pomorzany
lokal na wynajem

5298616

Oferta wynajmu lokalu w którym do niedawna funkcjonowała siłownia. Powierzchnia całkowita wynosi około 500 m2 i jest ulokowana w kameralnym centrum handlowym w którym prosperują marki handlowe znanych firm. Lokal posiada dużą widoczność, zamontowania widocznej reklamy. Na ...

Powierzchnia
500,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
45,00 zł
cena 22 500 
lokal na wynajem - Szczecin, Pomorzany

Trzebiatów (gw), Włodarka
działka na sprzedaż

5289388

Dwie działki rolne o łącznej pow. 22 200 m2 we Włodarce w województwie #zachodniopomorskim, w powiecie gryfickim, w gminie #Trzebiatów. Idealne miejsce do prowadzenie działalności agroturystycznej. Zaledwie kilkanaście minut jazdy samochodem - do atrakcyjnych ...

Powierzchnia
22 200,00 m2
Cena za m2
17,97 zł
cena 399 000 
działka na sprzedaż - Trzebiatów (gw), Włodarka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem