video
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Żórawie

Gryfino (gw), Żórawie
działka na sprzedaż

7081035

Polecam przepięknie położoną działkę przy lesie. Działka mieści się 3 km od Gryfina w Żórawiach. Na działce znajdują się drzewa iglaste, a sama działka graniczy z działkami pełnymi drzew sprawiające wrażenie otaczającego lasu. Powierzchnia działki to niespełna ...

Powierzchnia
2 150,00 m2
Cena za m2
162,74 zł
cena 349 900 
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Żórawie

Dobra (Szczecińska), Dobra
działka na sprzedaż

7081031

Na sprzedaż polecam działkę budowlaną w miejscowości Dobra Szczecińska. Działka znajduje się na powstającym osiedlu Słoneczna Dolina (osiedle domów jednorodzinnych). Dla terenu nie ma obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, warunki zabudowy ...

Powierzchnia
856,00 m2
Cena za m2
210,28 zł
cena 180 000 
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Dobra
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

7080919

HIT! Do wynajęcia luksusowy, w pełni wyposażony jednopokojowy apartament  o pow. ok 25 m2  z loggią - na VII piętrze  w budynku HANZA TOWER - w centrum Szczecina. HANZA TOWER gwarantuje prestiż i wyjątkowe udogodnienia dla Najemców m.in. reprezentacyjną recepcję, ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
7
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
96,00 zł
cena 2 400 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum
video
dom na sprzedaż - Drawno (gw), Barnimie

Drawno (gw), Barnimie
dom na sprzedaż

7080385

Wyłącznie u Nas ! 250 000 PLN  Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w sercu Barnimia ( Drawno , Pomorze Zachodnie )  Piętrowy budynek o powierzchni użytkowej 105 m², położony w centrum malowniczej wsi Barnimie, w bezpośrednim sąsiedztwie Drawieńskiego Parku Narodowego. Barnimie ...

Powierzchnia
105,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 380,95 zł
cena 250 000 
dom na sprzedaż - Drawno (gw), Barnimie

Szczecin, Dąbie, Goleniowska
mieszkanie na sprzedaż

7080370

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe z tarasem, ogrodem przydomowym i stanowiskiem postojowym w budynku, położone przy ul. Goleniowskiej. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, po remoncie. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny z aneksem kuchennym, osobna sypialnia, łazienka ...

Powierzchnia
44,95 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 013,35 zł
cena 540 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie, Goleniowska

Szczecin, Pogodno, Mickiewicza
lokal na wynajem

7080364

Do wynajęcia lokal użytkowy położony przy ul. Mickiewicza. Lokal składa się z recepcji, dwóch gabinetów do których doprowadzona jest woda i kanalizacja, zaplecza socjalnego oraz łazienki. Lokal w bardzo dobrym standardzie, po remoncie generalnym sprzed kilku lat. Na ...

Powierzchnia
50,24 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
89,57 zł
cena 4 500 
lokal na wynajem - Szczecin, Pogodno, Mickiewicza
Kryteria wyszukiwania

rozumiem